sobota, 22 januára, 2022

LEKCIA pre políciu? Harabin sa postavil pred Slovákov BEZ RÚŠKA: TO, čo nasledovalo nečakal!

Posledné články

LEKCIA pre políciu? Harabin sa postavil pred Slovákov BEZ RÚŠKA: TO čo nasledovalo nečakal!

Zdroj: Glob.sk / Peter Korček – Ilustračné foto – TASR

Bývalý sudca a líder strany Vlasť sa postavil pred ľudí na verejnom proteste v Nitre bez rúška. Harabin v prejave pripomenul, ako sa majú ľudia správať a aj brániť jednotlivým opatreniam, ktoré sú podľa bývalého sudcu celoplošne nezákonné

Celé vyjadrenie Štefana Harabina

Moja úcta patrí i nitrianskym policajtom, lebo poznajú platný právny stav.
Pokutu neuložili nikomu, ani mne.

Slovensko, Vlasť Moja, občianska iniciatíva, včera v Nitre zorganizovala verejný protest občanov proti Covid diktatúre Matoviča a spol.

V prejave som poučil detailne prítomných ako sa majú správať a aj právne brániť pri celoplošnej nezákonnosti, resp. neústavnosti Covid opatrení Mikasa a Matoviča.

Na proteste bolo vyše 400 ľudí, pričom ani jeden nemal rúško.

 

Zhromaždenie protestujúcich monitorovali dve policajné auta.

 

Policajti zrejme veľmi pozorne počúvali, čo som hovoril i o ich právnej nemožnosti ukladať pokuty za nenosenie rúšok občanov, i napriek tomu, že „právnické esá z Oxfordu“, Krajniak a Sulík predtým dokonca verejne v médiách vyzývali policajtov, aby dodatočne uložili všetkým protestujúcim 17. novembra v Bratislave peňažné pokuty.

https://www.youtube.com/watch?v=8nohZoWL6Gc&app=desktop

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články