utorok, 30 mája, 2023

Len dvomi vetami Putin znížil hodnotu doláru a eura

Posledné články

Len dvomi vetami Putin znížil hodnotu doláru a eura

Sankcie voči rusku
Sankcie voči rusku

Ako viete západ sa opäť zbytočne snaží postihovať sankciami Rusko. Aj keď sám západ nedokáže reálne odôvodniť a podložiť vlastné konanie.
Tak ako to bolo v prvých sankciách tak ani tieto nebudú mať žiadny zmysle. Odporúčam vám náš článok o prvých sankciách. Článok: USA dali Európe ultimátum! Dotknú sa sankcie aj nás?

Vladimír Putin sa vyjadril k zavedeniu sakncií voči Rusku:

„Áno, sankcie škodia nášmu hospodárstvu, bolo by hlúpe to popierať. Ale ešte hlupšie by bolo si myslieť, že sa neadaptujeme. V tomto okamžiku prebieha aktívna reorganizácia ekonomiky na vnútorný trh a budovanie vzťahov s našími ázijskými partnermi. Zapamätajte si moje slová. Príde čas, kedy USA budú ľutovať svojej voľby, to nie je hrozba, ale pripomienka“.

Rakcia trh bola rýchla a adekvátna slovám, ktoré povedal Putin. Trh sa behom jeden hodiny začal prepadať. Dolár klesol ako prvý a to o 3,5 rubľa a následovalo euro ktoré pokleslo o 1,2 rubľa.
Rubeľ začal posiľnovať a to najme v pároch z inými menami.

 

Táto skutočnosť opäť dokazuje že Vladimír Putin je najvplyvnejším človekom na svete už dekádu rokov. A práve tu sa ukazuje že je lepšie mať postavenie najvplyvnejší než najmocnejší politik roka. Pochopiteľne Valdimír Putin má obé označenie za desiatky rokov.

 

 

Známý politický blogger Rick Journey povedal:

„Putinova reakcia je docela jasná, je možné ju chápať. Keď na tvoju zem útočí, tak ako skutočný vodca ju musíš ochrániť. A on to urobil. Vladimír Putin je silný vodca, Rusko má šťastie, že má takého prezidenta“.

 

A ako to dopadlo z predchádzajúcimi sankciami?

V tomto článku: USA dali Európe ultimátum! Dotknú sa sankcie aj nás?,, sme sa už vyjadrili k sankciám takto:

Je zrejmé že nové sankcie budú asi len opäť pokusom o niečo čo podľa môjho názoru sa nepodarí.

Vo všetkých médiach sa bude písať ako budú (alebo už sú) nové sankcie proti Rusku úspešné. Veď viete aj o tých prvých sa tak hovorilo a ako dopadli.

Nesporným faktom je že U.S.A a E.U nemajú dostatočné veľké obchodné vzťahy z Ruskom. Preto ho ekonomicky nemôžu oslabiť. Ide len o primitívnu logiku pričom nieje potrebné mať 13 titulov z politológie. Ak si toto každý rozumný občan na Slovensku uvedomí. Tak pochopí že opäť pôjde o hru západu a ovplyvňovanie verejnej mienky.

Zdroj: https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/dve-vety-putin-pokles-dolar/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články