nedeľa, 23 januára, 2022

Liberáli musia spozornieť! Takúto silu Kotlebovci ešte nemali!

Posledné články

Liberáli musia spozorniet! Takúto silu Kotlebovci ešte nemali!

Parlamentne voľby sú čoskoro za dverami a onedlho si Slovensko vyberie z množstva politických strán. Najnovší prieskum agentúry Focus však jasne poukazuje masívnu silu Kotlebovcov, ktorí rastu ako z vody. Ešte nedávne prieskumy im odhadovali 11 percent. Dnes majú podľa prieskumu agentúry Focus 13,6 percenta.

Prvé miesto si drží stále Smer-SD, ktorá by získala 18,7 percent hlasov.

Liberáli musia spozorniet! Takúto silu Kotlebovci ešte nemali! Prieskum hovorí za všetko

Kotleba razantne posilňuje, približuje sa k Smeru

Ak by sa voľby konali v januári, vyhral by ich vládny Smer so ziskom 18,7 percenta hlasov. Vyplýva to z aktuálneho prieskumu, ktorý vypracovala agentúra Focus.

Zaujímavý pri týchto dvoch stranách je aj interval spoľahlivosti. Pri Smere to je 15,9 – 21,4 percenta, pri ĽS NS zase 11,2 – 16 percent, takže strany sa v tomto ukazovateli už začínajú prekrývať.

 

Na treťom mieste by skončila koalícia PS a Spolu, ktorej by hlas odovzdalo 10,5 percenta voličov.

Nasledujú Kiskovci, ktorý sa držia na úrovni 10,3 percent. Jednoznačne po rástli aj Matovičovci, ktorí dominujú nad SAS či KDH.

Karty istotne zamieša aj strana Borisa Kollára. Práve Sme Rodina v prieskumoch získala 7,1 percenta. Do parlamentu by sa dostalo aj KDH a SAS. Brány uzatvára SNS, ktorá pod vedením Danka spadla na hranicu zvolitelnosti.

Do parlamentu by sa podľa prieskumov nedostal Most Hid ci Harabinová vlasť.

https://www.youtube.com/watch?v=KoiMUWQBPtE

Zdroj: https://hnonline.sk/parlamentne-volby-2020/2073375-najnovsi-prieskum-kotleba-razantne-posilnuje-priblizuje-sa-k-smeru

Zdroj foto: https://glob.zoznam.sk/takto-bojuju-za-spravodlivost-kotlebovci-odignorovali-dolezite-hlasovanie/- Kotlebovci

Zdroj: SITA-http://denniks.sk/vyhlasenie-lidrov-stran-ps-spolu-kdh-a-za-¾udi/, Kiska, Truban, Beblavy, Hlina

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články