piatok, 21 januára, 2022

Prieskum šokoval Liberálov. Toto ich nepoteší! Zvíťazila by…

Posledné články

Liberáli ostali v šoku. Prieskum, ktorý ich nepoteší! Zvíťazila by…

Kisku, Trubana či Beblavého tento prieskum naozaj nepoteší. Naopak tešiť môže LSNS, ktorá by podľa tohto prieskumu voľby jednoznačne zvíťazila. Išlo o volebný prieskum ľudí od 18 do 29 rokov. V tomto prípade majú Kotlebovci jednoznačnú prevahu medzi mladými voličmi.

Na druhom mieste by sa umiestnila koalícia PS/Spolu a na treťom sa umiestňuje Kisková Za Ľudí. Štvrté miesto obsadil Boris Kollár a strana SME Rodina.

V tomto prípade majú Kotlebovci jednoznačnú prevahu medzi mladými voličmi. Na druhom mieste by sa umiestnila koalícia PS/Spolu a na treťom sa umiestňuje Kisková Za Ľudí. Štvrté miesto obsadil Boris Kollár a strana SME Rodina.

Liberáli ostali v šoku. Prieskum, ktorý ich nepoteší! Zvíťazila by…

Na 5 mieste sa umiestnila Olano. Igor Matovič je tak povedomí aj medzi mladými voličmi. V prieskume by postúpil aj SMER-SD. Líderská strana medzi voličmi od 18 do 29 rokov obsadzuje až 6 miesto. Naopak SMER v tomto zaujímavo prieskume predbehuje SAS. Niekedy líderská pravicová strana je dnes na hranici zvolitelnosti. Hlina, Janko či Bugár mladým voličom absolútne nerezonuje. V prieskume sa objavila aj konzervatívna strana Vlasť, ktorá obsadila nepostupovú priečku a volilo by ju 2 percentá.

V prieskume sa tak isto ukázalo, že by nevolilo približne 10% Slovákov vo veku do 29 rokov.
Aj v tomto prieskume je preukázateľne ukázané, že množstvo mladých ľudí nesleduje mainstream a s veľkou pravdepodobnosťou nie sú spokojné s tým, čo vidia v súčasnej politike. Preto siahajú po politickej strane LSNS.

 

Zdroj: https://dennikdnes.sk/2019/11/30/sok-podla-tohto-prieskumu-by-kotleba-vyhral-volby/

Foto: SITA/Branislav Bibel Kiska, Truban, Beblavý

Zdroj: Youtube/Plus 7 dní Kotleba

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články