piatok, 21 januára, 2022

Liberáli v koncoch! Kotleba si v parlamente stiahol rúško a povedal to na rovinu!

Posledné články

Liberáli v koncoch! Kotleba si v parlamente stiahol rúško a povedal to na rovinu!

Líder opozičnej strany ĽSNS sa postaral o poriadny šok v parlamente. Kotleba si v pléne stiahol rúško, pretože nákazu považuje za projekt. Kotlebovi v programovom vyhlásení vlády prekáža predovšetkým množstvo cudzojazyčných výrazov. Podľa Kotlebu tak vláda porušuje zákon o štátnom jazyku.

dsc02306 1 676x451

Zdroj: 24hod.sk

Kotleba opakovane nazval covid 19 “projektom Covid“.

Kotleba si stiahol rúško no následne ho predseda parlamentu Boris Kollar napomenul. Kotleba tak výzvu prijal a rúško si nasadil.

Poslanec za hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti Marek Šefčík zdôraznil, že každý projekt má svojho autora. Kotlebu preto vyzval, aby buď zverejnil, kto je podľa neho za „projektom Covid“ alebo toto slovné spojenie prestal používať.

Ľudová strana Naše Slovensko | Odvahou proti systému

Zdroj: NaseSlovensko

„Rešpektujem to, keď už sme ohrození týmto ‚covid projektom‘,“ reagoval Kotleba. Ochorenie Covid-19 nazval projektom aj počas rokovania v stredu 22. apríla, na čo ho upozornili viacerí koaliční členovia

Kotlebov názor sa nepáčil predovšetkým poslancovi za hnutie OĽaNO Šefčíkovi, ktorý opakovane Kotlebu upozornil, že každý projekt má svojho autora.

„Ak teda nazývate ochorenie Covid-19 projektom, vyzývam vás, zverejnite meno jeho autora. V opačnom prípade prestaňte používať toto slovné spojenie,“ povedal.

https://www.youtube.com/watch?v=qJ-AZQrTwWQ&t=40s

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
ZDROJTA3

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články