piatok, 21 januára, 2022

Liberáli budú ešte viac zúriť!! Kuffa: Poviem to na rovinu výplodom liberálov je…

Posledné články

Liberáli budú ešte viac zúriť!! Kuffa: Poviem to na rovinu výplodom liberálov je…

Marián Kuffa je terčom súčasného liberálneho trendu. Tŕň v oku pre liberálov. Zlo.
Ešte prednedávnom bol Kuffa hrdina, ktorý pomáhal sociálne slabým a chudobným. Potom však začal poukázať na liberalizmus. Chválený a uznávaný Kuffa sa odrazu premenil na „Zlo“. Média, politici, ale aj Bratislavská kaviareň si Kuffu podáva ako na podnose. Hoaxer, blázon či fanatik. Na toto si už pravdepodobne Marián Kuffa zvykol. Kuffa však pokračuje aj naďalej proti liberalizmu a genderizmu.

Liberáli budú ešte viac zúriť!! Kuffa: Poviem to na rovinu výplodom liberálov je…

“Poviem vám, čo je to gender. Aká to je pliaga, aké to je ohromné zlo a výplod liberalizmu… Boli u nás Američania, chodia ku nám do Žakoviec, a oni tiež hovorili, čo ten gender je. Keby som teraz povedal: “Odrežte mi ľavú ruku, lebo chcem vyzerať ako Mariena, tak povedia, že na mňa treba zavolať psychiatra… Alebo odrežte mi pravú nohu. Prečo? Chcem vyzerať ako Jano. Povedia: “Čože, tak fakt psychiatra, zdravú nohu si chce dať odrezať…” A keď 16-ročné dievčatko povie: “Odrežte mi prsia, chcem vyzerať ako Marry,” tak jej tie prsia odrežú – to je gender v praxi.

Dievča sa chce prerobiť na muža… Jej matka plakala, vlasy si trhala: “Dcéra moja nerob to,” aj otec prosil, kľakol pred dcéru, no prišla polícia a rozhodla, že ona má na to právo. Aké právo? Však nie je ani dospelá! Ani na voľby ešte nedospela a takúto vážnu vec môže,”

Liberáli budú ešte viac zúriť!! Kuffa: Poviem to na rovinu výplodom liberálov je…

“Komunisti zakazovali takmer všetko, nie všetko, ale povedzme že skoro všetko aj to dobré, a preto krachli. A liberáli? Liberáli dovoľujú všetko a preto krachnú tiež.” Kuffa doslova povedal, že liberalizmus ako myšlienkový smer je “strašne veľké zlo”. “Dajme pozor, aby sme ho dokázali rozlíšiť. Čnosť miernosti je uprostred. Nedajme sa ošaliť,” vyzval.

“Keď matka okúpe syna vo vaničke, nevyleje špinu aj so synom do kanála. Syna na osušku a špinu do kanála. Tak aj my: Komunistu na osušku a komunizmus do kanála. Liberála na osušku a liberalizmus do kanála.”

zdroj: https://spravy.goodboog.com/kuffa-poviem-vam-co-je-to-gender-vyplod-liberalizmu-pliaga-a-ohromne-zlo/

Andrej Kiska, Miroslav Beblavý a Michal Truban. (Zdroj: SME/Jozef Jakubčo )

https://www.konzervativnyweb.sk/c/22241518/kiska-odmietol-ponuku-ps-spolu-na-trojkoaliciu.html

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články