Slovensko

Liberáli v snahe podkopávať nohy Blahovi zabudli na túto vec! Ten im naopak odosiela toto

Liberáli v snahe podkopávať nohy Blahovi zabudli na túto vec! Ten im naopak odosiela toto Milovaný aj nenávidený. Ľuboš Blaha patrí medzi...

Napísal Andrej · >
Liberáli v snahe podkopávať nohy Blahovi zabudli na túto vec! Ten im naopak odosiela toto 1

Liberáli v snahe podkopávať nohy Blahovi zabudli na túto vec! Ten im naopak odosiela toto

Milovaný aj nenávidený. Ľuboš Blaha patrí medzi poslancov NR SR, ktorí sa za svoj odlišný názor nehanbia a prezentujú ho aj na sociálnej sieti Facebook. Statusy Blahu pília oči liberálom, ktorí sa na značnú kritiku už nemôžu pozerať. Proti Blahovi je množstvo trestných oznámení a v poslednom čase to s Ľubošom Blahom ide ako na kolotoči.

Liberáli v snahe podkopávať nohy Blahovi zabudli na túto vec! Ten im naopak odosiela toto

Naopak Blaha ostáva vernej svojej masívnej kritike a neprestáva kritizovať pravicu na Slovensku. V najnovšom statuse si spravil menšie promo knihy, ktorá je po novom už onalepkovana. Blahovi fanúšici dokonca tvrdia, že v jednom kníhkupectve je dokonca zatvorená do šuplíkov. Blaha tak v novom statuse pózuje so svojou “onalepkovanou“ knihou. S úsmevom na tvári pokračuje naďalej v diskusiách po celom Slovensku. Aj, keď je Blaha denno denne atakovaní a jeho knihy nosia nálepky tak Blahu akoby tieto veci absolútne nezaujímali. Práve naopak Blaha odosiela ešte viac fotiek s fanúšikmi a s úsmevom cestuje po celom Slovensku, aby sa stretol s fanúšikmi.

Moja nová kniha je v predaji. A samozrejme – s nálepkou. Dokonca my prelepili aj tvár. Ešteže červenú hviezdu ponechali, kuknite – asi sú to komunisti.

KEĎ TI LIBERÁLNI FAŠISTI OBLEPIA KNIHU V MENE SLOBODY A TOLERANCIE

 
 

Ľudia mi vraveli, vraj v žilinskej Pantá Rhei moju knihu skryli niekam do šuplíkov dozadu v predajni a, keby sa na ňu nespýtali, v živote ju nenájdu.

A, keď si niekoľko kníh kúpili, predavačky ešte aj nahnevane odfrkli, že pchá, aspoň sa kníh zbavili. Že aká indoktrinácia. Liberálny výplach mozgov. Hlavne používať mozog iba ako výplň hlavy, aby nehrkala – gratulujeme.

NULOVÁ ÚCTA K ZAKAZNÍKOM

Toto je ten slávny liberalizmus. Nulová tolerancia, nulová úcta k zákazníkom, nulový rešpekt k iným názorom. Fašisti. Liberálni fašisti. Chytám sa za hlavu, no úsmev z tváre mi nezoberú.

V Dolnom Kubíne aj Žiline dnes výborná atmosféra – ďakujem za to. Vďaka Luboví Blahovi z Kubína (fakt sa tak volá, slniečka asi trafí šľak, mám menovca), Duškovi Galisovi, Igorovi Chomovi, Jankovi Podmanickému aj Jurovi Blanárovi za skvelé akcie.

Zajtra Martin a Turčianske Teplice. Teším sa, je mi v Žilinskom kraji nádherne.

NESLUŠNÉ SLOVENSKO SA s MNOU FOTÍ, SLUŠNÉ SLOVENSKO UKAZUJE PROSTREDNÍKY

Sadli sme si aj do krčmy na pivo. Pristavili sa ľudia, že či sa môžeme odfotiť. Milé žienky, mamičky, krásni ľudia. Toto je ľudskosť a dobrota.

Okolo stola prešli aj mladé slniečko – ukázali mi prostredník. Toto je, mimochodom, to slušné Slovensko, plné lásky a pravdy a slobody a demokracie.

A tie dobré milé žienky, čo sa so mnou fotili, to sú tie zlé extrémistky ako inak. Svet podľa Denníka N – ako v Orwellovi. Vojna je mier a mier je vojna. Všetko naopak.

NA SAV-KE PROTESTOVALI ZA SLOBODU SLOVA – ĎAKUJEM!

Počul som, že na SAV-KE dnes protestovali vedci proti tomu, ako Predsedníctvo SAV zneužíva svoje právomoci a šikanuje svojho zamestnanca za to, že má iný politický názor. Ďakujem za to!

V totalitnej dobe, v ktorej žijeme, je akýkoľvek prejav nesúhlasu, obrovskou odvahou. Liberálne impérium vráti úder…

PRAVDA VÍŤAZÍ!

No ľuďom stále záleží na pravde a na slobode. Ono to nie je o tom či so mnou súhlasia, ja som len symbolom toho, ako choro môžu liberáli zneužiť akadémiu na politický teror.

Ľuďom po celom Slovensku sa otvárajú oči. Cítil som to na Orave, cítim to v Žiline.

Už Slovensko vstáva, putá si strháva!

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/

Foto: SITA/Marek Mrviš, https://www.webnoviny.sk/zradili-svoje-presvedcenie-a-pomohli-kiskovi-pustil-sa-blaha-do-kotlebovcov-a-hovori-o-ksefte/

https://www.facebook.com/LBlaha/photos/pcb.2488494304722467/2488494161389148/?type=3&theater, Blaha.

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *