Slovensko

Liberálna americká femonologička odpadla po tom, čo videla ruské toalety

Liberálna americká femonologička odpadla po tom, čo videla ruské toalety. Dvadsaťdva ročná Andrea Hernández, študentka feminológie v Louisiane pricetovala do ruského hlavného...

Napísal Daniel · >
Liberálna americká femonologička odpadla po tom, čo videla ruské toalety
Liberálna americká femonologička odpadla po tom, čo videla ruské toalety.
Dvadsaťdva ročná Andrea Hernández, študentka feminológie v Louisiane pricetovala do ruského hlavného mesta. Podľa informácií sa malo jedno o jej úplne prvý výlet za hranice USA.
Avšak po pristáni bola zjavne šokovaná tým, že na letisku v Šeremetevo majú len dve toalety. Presnejšie dve toalety pre, keďže poznáme len dve pohlavia.
Tolaety pre mužov a ženy zrejme neboli dostačujúce, keďže Hernández sa odkazovala na päťdesiat pohlaví. Existencia tohto počtu pohlaví bola údajne “vedecky dokázaná”.

 

Liberálna americká femonologička odpadla po tom, čo videla ruské toalety

Hysterická liberálka Hernández obvinila zamestnancov letiska z “fašizmu”. Požadovala o okamžité zavolanie vedúceho letiska, keďže sa odvolávala na americké súdnictvo a na americkú vládu.
Z pochopiteľných dôvodov boli je požiadavky zamietnuté. Samozrejme čiste liberálne správanie vyústilo do útoku na zamestnanca.
Táto mladá liberálka poškribala tvár jedného so zamestnancov letiska. Po tomto útoku bola zavolaná polícia. Policajt skonštatoval, že existujú len dve pohlavia na, čo táto Andrea Hernández odpadla.
Následne bola hospitalizovaná v miestnej nemocnici. Lekári konštatovali, že osoba zažila vysoký stres. Výsledkom bola zvýšený tlak na kritickú hodnotu v podobu krátkej chvíle.
Zdravotný stav mladej Andrei Hernández nie je v ohrození života a lekári sledujú jej zdravotný stav.
Zdroj pripomenul, že Hernándezovej bolo zakázané použiť toaletu v nemocnici. A to kvôli tomu, aby sa predišlo ohrozeniu jej zdravia.
To, čo si dnešný liberáli navymýšľajú je až za hranicou zdravého rozumu.
Predstavte si verejné toalety označené podľa vymyslených neexistujúcich pohlaví. Pädesiat dverí na tolalety špeciálne pre každé pohlavie. Gay, Lesba, Bisexuál, žirafa, tukokožec, tukohontas atď..
Aj to je asi ružovo-mokrý sen každého liberálneho slničeka.

 


Liberálna americká femonologička odpadla po tom čo videla ruské toalety
Foto: slobodnyvyber.sk/parodia-turistka-z-usa-bola-hospitalizovana-ked-na-ruskom-letisku-uvidela-zachody-iba-pre-dve-pohlavia/
Zdroj: slobodnyvyber.sk/parodia-turistka-z-usa-bola-hospitalizovana-ked-na-ruskom-letisku-uvidela-zachody-iba-pre-dve-pohlavia/

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *