pondelok, 29 mája, 2023

Liberálny trend na Slovensku! Zachová si Slovensko kultúru a tradičné hodnoty?

Posledné články

Liberálny trend na Slovensku! Zachová si Slovensko kultúru?

Liberálny trend na Slovensku! Zachová si Slovensko kultúru a tradičné hodnoty?
Liberálny trend na Slovensku! Zachová si Slovensko kultúru a tradičné hodnoty?

Je smutné, že súčasné liberálno centristické myslenie je čoraz viac proti národnému mysleniu. Vymierajú hrdí Slováci, ktorí sa nebáli o sebe hovoriť, že sú Slováci. Naopak rastú do krásy osobnosti, ktorým je absolútne ukradnuté byť vlastencom. Slovenská kultúra a naše bohatstvo je im ukradnuté. Naopak sú otvoreného centrizmu, ktorý otvára dvere LGBTI skupinám, a tak isto sa neboja hovoriť o masívnej migrácii, (ktorú by nemali problém prijať).

Liberálny trend na Slovensku! Zachová si Slovensko kultúru?

K tomuto treba pripočítať aj masívny Eurohujerizmus a máme tu novodobý trend Progresívnych Slovákov, ktorí bažia po moci viac ako niekto inokedy predtým. Pod rúškom bojovného a spravodlivého ducha sa ukrýva nebezpečenstvo. Akýkoľvek odlišný názor je zlom, ktoré treba jednoducho potrestať. Človek je fašistom, hoaxerom, rusofilom či jednoducho idiotom. Títo ľudia nepoznajú žiadnu národnú hrdosť. Trend však pokračuje aj naďalej.

Bude pokračovať Progresívny trend na čele s Trubanom a Kiskom?

Liberálna Čaputová bude pokračovať v šľapajach Kisku. Progresívne Slovensko vyhralo voľby do Europarlamentu a teraz si brúsia meče na Parlamentné voľby. Trend jednoducho neoklameš. Ak by však SMER-SD vládol skutočne tak dobre, ako si to myslia oni tak žiadne Progresívne Slovensko, Sme Rodina, ale aj ĽSNS by tu nebola.

Na portáli Napalete sa objavila ďalšia perla týždňa, ktorá patrí mladej herečke a speváčke Dorote Nvotovej. Tá priznáva, že nemá ani štipku vlastenectva.

“Nemám v sebe štipku vlastenectva. Mne je nejaké zachovanie našej kultúry úplne jedno” Dorota Nvotová

Aj takýto je obraz mladých ľudí, ktorým je maximálne jedno či sa zachová kultúra, tradície, či hodnoty. Aj toto sú mladí Slováci, ktorým je ukradnuté všetko, čo bolo ťažko budované. Ukradnutý sú im národní buditelia, básnici, ale aj obyčajní ľudia, ktorí budovali túto krajinu. Medzi takýmito ľudmi bude naozaj ťažké zachovať si kultúru a tradičné hodnoty.

„Nech každý z nás je dnes lepší, ako bol včera a vlasť naša bude veľká a slávna.“ Milan Rastislav Štefánik

 

Prečítajte si: Priznanie Doroty Novotovej vás šokuje: pri vypočutí jej názorov vám spadne sánka!

Zdroj: https://citaty-slavnych.sk/citaty-o-vlasti/, https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-2019/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články