nedeľa, 28 novembra, 2021

Líder Smeru to na tlačovke poriadne roztočil! Fico nešetril Kisku, Beblavého a Trubana. Ostra otázka Kisku rozhodne nepoteší!

Posledné články

Líder Smeru to na tlačovke poriadne roztočil! Fico nešetril Kisku, Beblavého a Trubana. Ostra otázka Kisku rozhodne nepoteší!

Spájanie opozičných strán prichádza. Dnes sa oficiálne na neutočení dohodli KDH, Progresívne Slovensko/SPOLU a Za Ľudí. Tak isto sa štvorica strán dohodla, že do koalície nevstúpi so Smerom, SNS a ĽSNS, ktorých často liberáli volajú aj fašistami.
Po tomto opozičnom kroku sa Robert Fico rozhodol spraviť tlačovku, v ktorej sa poriadne rozoohnil.

Líder Smeru to na tlačovke poriadne roztočil! Fico nešetril Kisku, Beblavého a Trubana. Ostra otázka Kisku rozhodne nepoteší!

Podľa Fica majú súčasní opoziční lídri už teraz množstvo káuz.
Fico sa najprv rozhodol vyzvať predsedu Za Ľudí a bývalého prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku, aby vysvetlil údajný vzťah so šéfom podtatranského podsvetia.

„Aký bol jeho vzťah k šéfovi podtatranského podsvetia, pánovi Žembovi, pokiaľ ide o kšeftovanie s pozemkami pod Tatrami?“

Pýtal sa na líder SMERU na tlačovej konferencii.
„Ak neotvoríte tému Kiska a jeho úžernícke kauzy, nemôžem vás brať vážne, Povedal na rovinu novinárom, ktorí sa zúčastnili jeho tlačovky.

Fico sa tak isto rozhodol okomentovať súčasných opozičných politikov. Vytkol drogovú kauzu súčasného lídra Michala Trubana a spomenul aj Miroslava Beblavého v súvislosti s kauzou Gorila. Beblavý bol v tomto čase tajomníkom Dzurinda vlády. Beblavý však dlhodobo hovorí, že s kauzou Gorila nemé nič spoločné. Šéf SMERU si však myslí opak.

Fico a možné spájanie s ĽSNS?

„Sme jasne hodnotovo orientovaná strana. Môže ísť Smer do vlády s niekým, kto je proti EÚ? Nemôže. Môže ísť do vlády s niekým, kto má iný pohľad na SNP? Nemôže. Môže ísť do vlády s niekým, kto má iný pohľad na sociálny štát? Nemôže,“

Zdroj: https://www.ta3.com/clanok/1168931/chrania-sa-pred-sebadestrukciou-tvrdi-fico-o-opozicnej-dohode.html

https://www.infovojna.sk/article/video-fico-sa-pyta-kisku-na-jeho-vztah-k-sefovi-podtatranskeho-podsvetia-dohodu-opozicnych-stran-o-neutoceni-povazuje-za-ochranu-pred-ich-sebalikvidaciou

foto: SITA/ĽUDOVÍT VANIHER , Robert Fico

foto Truban: https://zemavek.sk/truban-premierom/

foto Kiska: Zdroj: Reuters

FotoBeblavý(Zdroj: SITA/Branislav Bibel)

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články