streda, 1 decembra, 2021

Vraj lovec hoaxov, avšak sám ich tvorí! Juraj Smatana HOAX!

Posledné články

Juraj Smatana hoax!

Dosť známe meno Slovenského učiteľa dejepisu Juraja Smatanu, ktorý je vraj lovec hoaxov. (Juraj Smatana ako bdelí občan)

Je slniečkárskymi médiami opisovaný (se, tždeň, den*ik-n, tr-nd,..) ako objektívny. Avšak táto predstava je na hony zadialená realite. Ak preferujete názor jedného smeru (amerika je najlepšia…) a to že západ je najlepší a iné názory. Nemôžete byť predsa objektívny.

 

Juraj smatana hoax

O jeho objektivite sa nedá taktiež hovoriť v súvislosti z tým že: Americký kongres financuje projekt, do ktorého je zapojený. Tým pádom nemôže byť vôbec zmienka o jeho takzvanej objektivite.

 

A v druhom rade aj tým ako bol bývalým poradcom Radičovej. Ktorá ako vieme pracovala v mimovládnej organizácia Georga Sorosa Open Society (už vieme odkiaľ fúka vietor). Tak už sa v žiadnom prípade nedá hovoriť o objektivite. Keď nadržiavate jednej strane.

Nuž krásny dôkaz toho je:

juraj smatana hoax
juraj smatana hoax

 

Trocha mi nejde do hlavy to že jeden človek („slniečkar)“ ide hovoril N.A.K-e čo má robiť. A práve je to namierené proti Ruským nočným vlkom.

Kde sa samozrejme preukázalo že tam žiadne strelné zbrane nemajú. A ide len o historické exponáty, ktoré niesu boja schopné.

Všimnite si vyššie na obrázku čo pán Juraj Smatana uviedol:

„Nejaký ten tank, bojové vozidlo pechoty a strelnica na ručné zbrane.“

Ja len chcem vedieť, kde pán Smatana videl na tomto obrázku strelnicu zbraní. Áno je tam zrejme tank to nepochybujem, aj nejaké to vozidlo. Ale kde je tá strelnica? Pán Smatana má zrejmé orlí zrak a rentgenové videnie. Keď ani N.A.K.A nenašla to čo napísal. Možno aj nahlásil (nevieme s istotou).

 

Len tak pre zaujímavosť: Ak ste niekedy videli technické výkresy a projektovanie budov, tak viete že strelnicu umiestnite pod zem kvôli hluku. Takže ju v žiadnom prípade nemohol vidieť.

 

Juraj Smatana Hoax

myjava nocni vlci areal
Myjava nočný vlci areál

Príspevok zo stránky na sociálnej sieti. (zdroj: FB)

Týmto postojom a neoobjetivnymi a ničím nepodloženými názormi si pán Smatana vyslúži len označenie „tvorca hoaxov“. Smatana tu robí len propagandu západu a to najme Spojený Štátom.
Ľudia si už na jeho adresu vraj „oprávnene robia žarty. Napríklad ako tento príspevok:  (Juraj Smatana ako bdelí občan)

Juraj Smatana bdelí občan
Juraj Smatana bdelí občan

Ale na druhej strane môže byť na seba Juraj Smatana veľmi hrdí. Keďže sa mu podarili nevídane veci. A to že Peter Gajdoš (SNS) dnes dočastne pozastavil výkon funkcie riaditeľa. A to konkrétne vojenského historického ústavu (HÚ) Miloslava Čaploviča.
 Múzeum sa nachádza v Dolnej Krupej (okres Trnava) v areáli budovy, kde majú sídliť slovenskí sympatizanti ruských motorkárov  Noční vlci.
A taktiež Gajdoš nariadil odovzdať vojenskú techniku, ktorá je aj tak nefunkčná lebo ide o múzejné kusy.
Nič takéto by sa nestalo ak by „slniečkari rozmýšľali nad tým akú dovolenku si vybrať. Než nad tým kde a koho opäť pošpiniť a znepríjemniť mu život. Dnes už môže byť každý prezidentom a aj slniečkárom.

 

Takže čo dodať, to je proste pravá tvár Juraja Smatanu. Juraj Smatana Hoaxér….

 

Juraj Smatana hoax
Juraj Smatana hoax

Juraj Smatana je taktiež známi tým že vytvoril zoznam webov, ktoré „vraj šíria hoaxi“. Je asi každému jasné že podržal svoje liebrálne média platene západom. A Slovenské národné média označil za šíriteľov hoaxov. Preto aj táto satira: (neznámi autor)

Samtana spasiteľ liberálnych médií
Samtana spasiteľ liberálnych médií

A ako doplnenie tu máma Pána Budaja (OĽaNO), ktoré povedal:

„V Dolnej Krupej sú zbrane, múzeum je len krytie!“

“Prišli provokovať demokratov, náborovať ľudí, ktorí sú schopní strieľať proti Ukrajine. Prinášajú posolstvo rozvratu EÚ a rozbitia NATO,”
7:40(Juraj Smatana)
http://tv.nrsr.sk/archiv/tlacovakonferencia/7/3189
Zdroj:
https://www.hlavnespravy.sk/americky-kongres-financuje-projekt-ktoreho-je-zapojeny-juraj-smatana/1014522
https://www.hlavnespravy.sk/minister-obrany-docasne-pozastavil-vykon-funkcie-riaditela-vojenskeho-historickeho-ustavu-caplovica/1470264

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články