nedeľa, 28 novembra, 2021

ĽSNS ma toho dosť! Otvorený list ministerke Sakovej. Nepáči sa im toto!

Posledné články

ĽSNS ma toho dosť! Otvorený list ministerke Sakovej. Nepáči sa im toto!

Parlamentné voľby sú za dverami a Slováci si už čoskoro vyberú z množstva politických strán. Predvolebná kampaň začala bojom proti jednej jedinej strane. SMER-SD je v očiach pravicových lídrov nočnou morou.

Na SMER-SD sa útočilo a na ĽSNS sa zabudlo
Postupný nárast Kotlebovcov však pravicových politikov prekvapil. Na predvolebné podujatia Kotlebovcov sa začali schádzať aj ľudia, ktorí majú úplne odlišný názor a stranu ĽSNS jednoducho nechcú. Podľa ĽSNS ide o liberálny útok, pretože na predvolebné stretnutia si liberáli berú asociálov, ktorí priebeh pokojných podujatí narušujú. Preto sa strana ĽSNS rozhodla napísať otvorený list ministerke vnútra Sakovej. Kotlebovci sa sťažujú na nečinnosť polície. Podľa ĽSNS ide o pokusy Andreja Kisku, Alojza Hlinu a ďalších pravičiarov prekaziť právo stretávania sa s občanmi a fanúšikmi ich strany.

 

ĽSNS ma toho dosť! Otvorený list ministerke Sakovej. Nepáči sa im toto!
Oficiálne stanovisko ĽSNS

NEBUDEME TOLEROVAŤ PROVOKÁCIE LIBERÁLOV A NEČINNOSŤ POLÍCIE!

Liberáli začali zvážať na naše predvolebné stretnutia asociálov a kriminálnikov z osád, s cieľom narušiť až doposiaľ absolútny pokojný priebeh našich predvolebných podujatí. Pokusy Kisku, Hlinu a ďalších liberálov o násilné prekazenie nášho práva stretávať sa s občanmi však rozhodne tolerovať nebudeme!

Preto sme dnes ministerke vnútra Sakovej poslali list so žiadosťou o prešetrenie nečinnosti polície, ktorá absolútne zlyháva pri zaisťovaní bezpečnosti verejných podujatí. Ak bude polícia aj naďalej kryť provokácie liberálov a osadníkov, tak bezpečnosť na našich zhromaždeniach začneme zaisťovať prostredníctvom rešpektovaných bezpečnostných služieb.

Zdroj: https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/videos/115236673142598/

Zdroj foto: Foto: Aleš Pelikán, Právo, https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/kotleba-vyhral-v-obci-kterou-v-roce-1945-vypalili-naciste-40274722

Denisa Saková.(Zdroj: TASR), https://domov.sme.sk/c/22235113/denisa-sakova-sa-obava-novej-migracnej-vlny.html

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články