Slovensko, Videá

LSNS: vlastizradca – video

  Ľudová strana naše Slovensko sa rozhodla priniesť do do rokovacej sály vizuálne pomôcky. A kvôli tomu musela byť prerušená 33 schôdza...

Napísal Daniel · 29 sec read >

 

Ľudová strana naše Slovensko sa rozhodla priniesť do do rokovacej sály vizuálne pomôcky. A kvôli tomu musela byť prerušená 33 schôdza národnej rady, ako aj vykázanie poslancov ĽSNS.

Problémov boli práve už spomínané vizuálne pomôcky, ktoré niesu podľa zákona dovolené v Národnej rade Slovenskej republiky. Na ktorých bolo uvedené slovo vlastizradca, ktoré bolo adresované prezidentov Andrejovi Kiskovi. Ktorý na tejto rade hovoril svoj uhol pohľadu o stave republiky.

 

 
 

Nie len poslanci ĽSNS si včera dali do zubov prezidenta. Náš premiér sa tiež zabával na úkor prezidenta.

 

 

Celý prejav prezidenta si môžeš pozrieť tu:

 

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.