pondelok, 6 decembra, 2021

ĽSNS vracia úder KDH! Takto Kotlebovci zotreli Alojza Hlinu!

Posledné články

ĽSNS vracia úder KDH! Takto Kotlebovci zotreli Alojza Hlinu!

Tentokrát padla kosa na kameň. Kotlebovci sa na vyjadrovanie lídra KDH už jednoducho nemohli len tak prizerat. Hlina sa objavil pred riadne vyhláseným mitingom Kotlebovcov v Ľupči. Hlina sa snažil aktívne zabrániť stretnutiu Kotlebovcov aj keď míting bol riadne ohlásený. Takto sa Hlina rozhodol bojovať proti Kotlebovcom, ktorích dlhodobo nazyva fašistami.

ĽSNS vracia úder KDH! Takto Kotlebovci zotreli Alojza Hlinu!

Na správanie Hlinu za strana ĽSNS už pravdepodobne prizerať len tak nemohla a podala trestné oznámenie.

Strana ĽSNS adresovala svoj podnet na Úrad špeciálnej prokuratúry s tým, že malo dôjsť k spáchaniu trestného činu porušovania slobody združovania a zhromažďovania.

K podnetu Kotlebovcov sa pred časom vyjadril samotný Hlina. Líder KDH si opäť servítky pred ústa nedal a Kotlebovcov nazval fašistickou bandou.

https://www.youtube.com/watch?v=J6PeducEsq0

„Mňa fašistická banda nebude učiť, čo je demokracia. Ja viem, čo je demokracia. Ja si demokraciu ctím. Viem však aj to, že demokraciu treba brániť. Presne tak, ako to povedal Churchill: demokracia sa musí vedieť brániť, demokraciu musíme brániť. Som zhrozený z toho, že kým v Nemecku sa fašisti začínali stretávať po zatuchnutých pivniciach, na Slovensku im niektorí starostovia a primátori poskytujú kultúrne domy. Tie kultúrne domy, ktoré nestavali starostovia, ale častokrát ľudia svojpomocne a zadarmo v akcii Z. Má morálne právo starosta prenajať taký kulturák ľuďom, ktorí adorujú fašizmus? Nemá. Ja demokraciu budem brániť, aj keby som tam mal byť sám,“ uviedol šéf KDH pre agentúru SITA.

Zdroj: https://www.dennikdnes.sk/2020/01/16/lsns-vracia-uder-pozrite-sa-ako-kotlebovci-zotreli-alojza-hlinu/

Zdroj foto: https://www.postoj.sk/32232/pribeh-borisa-kollara-je-zvrateny- Alojz Hlina, https://www.hlavnespravy.sk/kotlebovci-chcu-osekat-pocet-poslancov-podla-politologa-estoka-sa-opat-nepodari/1906745-SITA/HSP/Foto:TASR-Andrej Galica

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články