pondelok, 24 januára, 2022

Ľubomír Schmida: Prečo ľudia veria médiám?

Posledné články

Prečo ľudia veria médiám?

Zoznam menstrímových konšpiračných a hoaxových médií v SR a ČR.
Prílohy a linky, aká je prax názor na média pozadie, kto vlastní riadi média pre koho záujmy.

( Sú to bežný občania alebo záujmy korporácii, ktoré občanov okrádajú zmysel reklám. A niekto výdavky na reklamy zaplatiť musí čo zvyšuje ceny výrobkov a služieb bežný občan. Čo si neuvedomujeme: Objednávatelia reklám, zákazníci v médiách ( príspevok č.4 ) nám predražené reklamné výdavky náklad na reklamu vyúčtujú v cene služieb výrobkov – veď nevedomé ovečkám to podnikatelia vyúčtujú. )

„Múdri ľudia sú preto múdri, lebo hľadajú a bádajú skrytú pravdu pod povrchom, čítajú medzi riadkami a tým si vytvárajú vlastný názor.“

„Obyčajní ľudia sú preto obyčajní a nevedomí, lebo nehľadajú pravdu a prijímajú jednostranné deformované informácie z maenstreamu, agentúr a mimovládnych organizácií pod riadením Sorošových nečestne získaných peňazí a korporátnych bankových a kapitálových kartelov..“

Ako to funguje?

Napríklad. Markíza RTVS, JOJ, TA3 ČT , SME Denník N …atd. V správach vysielajú šport, kultúru, udalosti hlavne negatívne a jednu pozitívnu, kde je povedaná skutočnosť udalosti. Tým sa diváci stotožnia, že hovoria pravdu, lebo je to fakt že Kolár má 9 detí alebo bola havária a zomrelo 5 ľudí. To sú nespochybniteľné fakty.

Čiže v 70 % vysielanie sú pravdy a fakty .Tým sa divák utvrdí o nespochybniteľnosti správy a verí tomu. Potom aj politické a zahraničnopolitické informácie berie ako pravdivé. Ale politické informácie cca 30% vysielania sú už zavádzajúce nepravdivé, cieľne zmanipulované, konšpiračné a hoaxové podľa objednávky majiteľa média, korporácií a politických strán.

Veď im dávajú vysielať platené reklamy z ktorých žijú.. Takto dookola šíria dezinformácie podľa Gebelsovej metódy – Sto krát opakované lož sa stáva pravdou , aby divák už nemal iný názor a myslel si že to čo vysilenú je jediná skutočné pravda. Tú istú dezinformáciu počujte a čítate v rôznych TV a denníkoch.

Takto dosiahnu svoj cieľ, vymývať divákom mozgy na ich obraz. Týmto mainstreamové médiá vytvárajú dojem pravdivosti politických relácií domácej a zahraničnej politiky. Občania hľadajte pravdu a nedajte sa zmanipulovať.

Covid šialenstvo je jasným príkladom, ako Vás manpulujú a chcú vojsť do vašej mysle a slobodného rozhodovania, kde, zasievajú vládny strach teroru ovmedzovania myslenia, ľudských práv a hlavne činností.

Zoznam manipulatívnych médií: BBC, CNN, Reuters, RTVS, Markíza, JOJ, TA3, PRIMA, NOVA, ČT, 2, SME, Denník N, Aktuality, Nový čas, Plus 7 dní,, Týždeň, už všetky rádiá cca 25, FM, Expres, RTVS atd… ktoré preferujú západnú hudobnú produkciu rádií a už aj islamskú a vylúčili slovenskú Českú a Ruskú hudobnú produkciu….atď

Redaktori a novinári boli školení USA

Americká ambasáda financovala školenia slovenských novinárov.

Zoznam médií a odkrývajúcich pravdu: ZEM a VEK, Pravda, Internetové noviny: Eurorešpekt, Extra Plus, Magazín 1, Picus Capital ,Datel.sk, Necenzurované, Nemesis.sk, Hlavné správy, Sputnik cz,Proti Proud cz, Slobodný vysielač, Infovojna, Svobodný vysielač ČR, Proti Proud cz, VIPnovinycz, Parlamentní listy, Svet kolem nás, CFPI, Medzičas, Euroserver , Šifra, investigace.cz, oral.sk atď…

Ďalšie ovplyvňovania, vymývanie mozgov je cez sociálne siete, kde majú stovky platených trollov na šírenie propagandy a nenávisti proti tým, ktorí odkrývajú pravdu a urážajú ich potupným primitívnym spôsobom. Medzi nich patrí FB stránka ZOMRI, ….

George Soros a jeho OSF (na Slovensku Nadácia Otvorenej Spoločnosti) napojené na ďalšie MO v SR vôbec nespia. Práve naopak. Jeho organizácie v celej Európe manipulujú a vymývajú mozgy všemožnými spôsobmi. Najnovšie sa ich Slovenská pobočka rozhodla zaútočiť na tú mladšiu populáciu. Tí sú najlepšie manipulovateľní.

Zoznam mimovládnych organizácií financovaných západom a bohužiaľ aj z našich daní a aj zapredancami, ktorý priamo sofistikovane zasahujú do riadenia štátu priam sú diktátorské:

 

Mimovládne organizácie III sektor – Sprisahanie mimovládok

ZAHRANIČNÍ AGENTI

TREŤOSEKTOROVÁ MAFIA | Extraplus

Temné praktiky mimovládok, články písané agentami CIA

Rozklad právneho štátu pod taktovkou mimovládnych organizácií

Sorošove mimovládky zasahujú už aj do práce polície? – Hlavné správy

Je ťažké určiť, kam až siaha vplyv mimovládnych organizácií –

Temné praktiky neziskovek, články psané agenty CIA,

O eurofondoch pre mimovládky

Politické neziskovky sepsaly manifest, ve kterém přikazují politikům a médiím

Naozaj sú všetky „mimovládky“ neškodné?

Naozaj sú všetky „mimovládky“ neškodné? – Eduard Chmelár.

Soros je hrozba aj pre Slovensko. – Gorily za mreže

Globálny útok na mimovládne organizácie sa stupňuje

 

Zoznam mimovládok a agentov

Seznam poslanců Evropského parlamentu napojených na Sorose

Soros sa nevzdáva, na Slovensku má nové rádio – napalete.sk

Šík „mimovládok“ (platených G. Sorosom)

Aliancia neziskových organizácií Slovenska

Revolucionár Soros a šokujúce prepojenia chobotnice tretieho sektora a cudzích záujmov na Slovensku

Zahraniční agenti. Štyri neziskovky si rozdelili 900-tisíc dolárov zo zahraničných zdrojov

Propojení mezi Sorosem, deníkem SME a organizátory protestů – ZEM & VEK

Novinár ocenený Sorosovou OSF odhalený, ako agent stránky ZOMRI

IMPÉRIUM TRETIEHO SEKTORA | Extraplus

Aby sa vedelo, o čom je reč… – Blogovisko.sk

Slniečkári aktivisti – naivné nezrelé deti ohlúpnuté prozápadnou propagandou vidinou lepšieho života, Tak ako kedysi 1989 keď nám západ neskôr EÚ sľubovali lepší život čo viedlo k rozpadu ČeskoSlovenska neskôr vstupu do EÚ.

Źivotná úroveň je čoraz horšia Mladá generácia naivne verí prozápadnej propagande, klamlivým sľubom, tak ako dnes už staršia generácia uverila v 1989 na vyššiu životnú úroveň ,,ako na západe! Pravda je že na západe je veľká chudoba hlad nezamestnanosť!

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články