Slovensko

Ľuboš Blaha kriticky k Denníku N. „Už im vážne preplo“. Rozhovor s Monikou Tódovou

Ľuboš Blaha kriticky k Denníku N. „Už im vážne preplo“. Rozhovor s Monikou Tódovou. Jeden s najviac liberálnych denníkov na Slovensku mediálnom...

Napísal Daniel · >
Ľuboš Blaha kriticky k Denníku N
Ľuboš Blaha kriticky k Denníku N. „Už im vážne preplo“. Rozhovor s Monikou Tódovou.
Jeden s najviac liberálnych denníkov na Slovensku mediálnom trhu. A tým je Denník N na čele s Monikou Tódovu. Aspoň tá sa javí ako hovorca tohto média. Monika Tódova je najme kritizovaná za jej subjektívny názor, ktorý vkladá do svojich článkov. Ona sama nie je spokojná s vyšetrovaním, ona nie je spokojná s odpoveďami. Ona samo posudzuje, čo je správne a, čo nie. 
Ľuboš Blaha sa už dlhšie vyjadruje na adresu Denníka N a redaktorku Moniku Tódovu. Tentokrát Ľuboš Blaha kritizuje interview s Monikou Tódovou v jej vlastnej práci. Teda je to podobné, ako Hanzelová z denníka SME robila rozhovor s Adamom Valčekom tiež z denníka SME. Objektívnosť nie je, teda na mieste? 

 

Ľuboš Blaha kriticky k Denníku N. „Už im vážne preplo“. Rozhovor s Monikou Tódovou

Denník N uverejnil interview s Monikou Tódovou. Mimochodom, Tódová je redaktorkou Denníka N. A áno, robí s ňou rozhovor jej vlastný denník.
Príspevok Ľuboša Blahu na sociánej sieti facebook:

 

DENNÍK N UROBIL INTERVIEW S VLASTNOU NOVINÁRKOU – IM UŽ VÁŽNE PREPLO

To je asi to povestné dno žurnalistiky. Denník N sa pýta Denníka N, čo si myslí Denník N. Tlieskam. A ešte tie otázky – Ahoj Monča, ako sa máš?, čo si želáš?, cítiš sa šťastná? ako sa má manželíček?. Šialené. Takéto novinárske skvosty nenájdete ani v Južnom Sudáne. To je, proste, Denník N.
N ako Neviemeničlennenávidieť.

 
 

 

KEĎ ČÍTAŠ MONČU A V HLAVE TI HRÁ MELÓDIA Z FILMU PSYCHO

Z rozhovoru sa dozviete, že opozičný politik Ondrej Dostál sa kamaráti s novinármi, že Tódová si tyká s Lipšicom, že Tódová je nechutne happy z toho, že Daňo s Vaským sú kvôli svojim videám v base a že Tódová je posadnutá Kaliňákom. Psycho, čisté psycho. Ako tá slávna scéna s nožom zo sprchy. Čítate Monču a kvíli vám to v ušiach po každom jej slove. Z interview sme sa ale nedozvedeli nič nové – toto všetko vie úplne každý na Slovensku. Život liberálnej mafie. Skazený a nenávistný. Posadnutá Tódová si vyliala srdiečko a Denník N z toho robí žurnalistiku.

 

PREČO SA NIKTO NESPÝTAL TÓDOVEJ NA JEJ GROTESKNÚ DIPLOMOVKU?

Z nejakého čudného dôvodu sa Monči nikto nespýtal, či sa necíti ako úplné teľa, keď si nedokázala zohnať do svojej diplomovej práce viac než tri odborné knihy? A že či sa nehanbí, že dostala titul za prváčikovskú zlátaninu bez akejkoľvek vedeckej hodnoty?

A že či jej nie je blbé, že jej oponentku robila Zuzana Wienk, ktorú v práci glorifikovala, s ktorou dodnes spolupracuje a ktorá v tom čase ani nemala PhD., čiže na oponentúru nemala ani vedeckú kvalifikáciu? Skrátka, prečo sa Tódovej nikto nespýta na to, že svoj titul získala podvodom?

 

NIKTO SA JEJ NEPÝTAL NA JEJ VZŤAH K MILIONÁROM Z ESETU

Nikto sa nespýtal ani na to, či je normálne tváriť sa ako novinár a byť na výplatnej pásky milionárov z Esetu, ktorí tu financujú kampane všetkých možných liberálnych politikov, vrátane Kisku, Čaputovej a kompletne celého Progresívneho Slovenska?
Aká objektivita je to potom vo vzťahu k PS/Spolu? Či ku Kiskovi? Ako sa dá veriť novinárovi, ktorého platia tí istí oligarchovia ako politikov?

 

A ČO TVOJE VZŤAHY S LIPŠICOM A TAJNÝMI SLUŽBAMI, MONČA?

Nikto sa nevŕtal v tom, že má Tódová s Lipšicom nadštandardný vzťah. Odbili to tým, že si tykajú. Úplne ju zgrilovali, babu. Vám poviem. A pritom už aj vrabce po stenách štebotajú, že Lipšic s Tódovou sú ako Bonny a Clyde – mucinkovia ako z gangsterského filmu.
Nikto sa jej nepýtal na podozrenia, že pracovala pre tajné služby. A na to, že sa kriminálnym spôsobom dostala k Threeme z trestného spisu, tomu sa venovali v jednej vianočnej otázočke v sladkej zaľúbenej atmosfére.

 

KRYJEŠ TRESTNÝ ČIN S THREEMOU, DIEVČA

Pritom ide o spochybnenie právneho štátu, ak tu niekto z polície, právnikov či mafiánov vyťahuje veci z trestných spisov – a Tódová sa tvári, že to je úplná pohodička.
Nie je predsa nič krajšie ako selektívne vyťahovať veci z trestných spisov a útočiť výhradne na jednu politickú stranu. Nie, nič z tohto Denník N nezaujíma. Ten rozhovor prebiehal asi tak, ako by prebiehal rozhovor Strižinca s Čaputovou či Šeligu s Kiskom. Ňuňuňu, mňam-mňam, cmuk-cmuk, hihi.

 

NEVERIA JEJ UŽ ANI V DENNÍKU N

Gratulujem – Denník N potvrdil, že sú čistý novinársky odpad. Na čele s arogantnou babizňou, ktorá ani len netuší, čo je to objektívna žurnalistika.
Jediné, čo ma zaujalo, je úvod rozhovoru. V ňom sami Tódovej kolegovia z Denníka N priznávajú, že nemajú istotu, či sa jej dá veriť, či to zvláda, čo ju motivuje a odkiaľ berie informácie. Tódová je zjavne podozrivá aj pre nich. Pre vlastných kumpánov z Denníka N.

 

MONIKA JE ČISTÉ N

Zvyšok Slovenska si môže byť istý – Tódová je najtrápnejšia postavička slovenskej žurnalistiky. Jednostranná, neobjektívna, nevzdelaná.
Ona je čisté N – nevie, nerozumie a nenávidí.
No nič, idem si radšej čítať jej diplomovku, nech sa zase trochu zasmejem Ľuboš Blaha kriticky k Denníku N. "Už im vážne preplo". Rozhovor s Monikou Tódovou 2

 


Zdroj: facebook.com/LBlaha/posts/2498500387055192?__tn__=K-R
Foto: mediahub.sk/novinarku-moniku-todovu-z-dennika-n-navstivila-doma-socialka/
pluska.sk/thumb/images/spravy/z-domova/smerak-blaha-adresu-beblaveho-habkal-ako-studentik-palmicka-nasa-utarana/img_martin_domok_5851.jpg?w=800&h=1000
Ľuboš Blaha kriticky k Denníku N. „Už im vážne preplo“. Rozhovor s Monikou Tódovou

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

2 Replies to “Ľuboš Blaha kriticky k Denníku N. „Už im vážne preplo“. Rozhovor s Monikou Tódovou”

  1. Preboha! Ten hlupak ide posudzovat, ci niekomu preplo? Ved uplne skolsky priklad prepnutia je on sam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *