Slovensko

Ľuboš Blaha sa zastal Igora Matoviča. Neuveríte prečo!

Neuveríte! Ľuboš Blaha sa zastal Igora Matoviča! Poslanec Blaha si servítku pre ústa pravdepodobne na sociálnej sieti Facebook nikdy nebude dávať. Jeho...

Napísal Andrej · 1 min read >
Neuveríte! Ľuboš Blaha sa zastal Igora Matoviča

Neuveríte! Ľuboš Blaha sa zastal Igora Matoviča!

Poslanec Blaha si servítku pre ústa pravdepodobne na sociálnej sieti Facebook nikdy nebude dávať. Jeho legendárne statusy dospeli až k tomu, že statusy Blaha zozbieral a spravil z toho knihu, ktorá sa dočkala úspechu. Poslanec za Smer-SD naďalej poukazuje na nekalé praktiky novodobých pravicových strán. Blaha v minulosti upozornil na diplomové práce jednotlivých lídrov. Tak isto nezabudol ani na ostrú kritiku Čaputovej, ktorá sa nakoniec tak či tak stala prezidentkou.

Dnes stojíme na prahu liberálneho trendu. Práve Progresívne Slovensko (liberálny tábor) stojí pevnou nohou na prahu novej politickej zmeny, ktorá ma vymeniť unavený a kauzami prehnitý Smer-SD. Na druhej strane ani liberálny revolucionári nepredstavujú čistotu. Treba napríklad poukázať na kauzy Andreja Kisku. Netreba zabudnúť napríklad aj na Miroslava Beblavého, ktorý bol v minulosti v SDKU.

 

Neuveríte! Ľuboš Blaha sa zastal Igora Matoviča

Blaha uviedol v statuse, že Matovič spolu so Sulíkom čelia trom nechutne prachatým finančným impériám, ktoré chcú na Slovensku zničiť nielen OĽaNO a SaS

 
 

Blaha v statuse uvádza

Mne je v zásade jedno, ako sa v pravicovom tábore vzájomne požierajú. Ale v istom momente ma premohol súcit a začalo mi byť Igora Matoviča úprimne ľúto. Vážne.
Igor spolu s Riskom Sulíkom čelí trom nechutne prachatým finančným impériám, ktoré chcú na Slovensku zničiť nielen OĽaNO a Sas, ale aj celú demokraciu. A každý z týchto pravicových „Mamutov“ Má svojho politického koňa.

Mirko, Miško, Andrej. Ktorí oligarchovia za nimi stoja?

Vo videu na Facebooku sa Blaha priznal prečo sa zastáva Matoviča
“neuveríte, ale idem sa zastať Igora Matoviča. Pretože Igor Matovič je len malý Trnavský podvodníček, ktorý musel zneužiť svoju vlastnú maminu na to, aby spáchal daňové podvody. A on takýto malý mravček. Teraz čelí takýmto veľkým mamutom. Obrovským finančným skupinám, ktoré idú pohltiť. Celý pravicový priestor a ktoré budú znamenať smrť pre strany, ako je OľaNO alebo Sas. Prvým takýmto mamutom je impéria Penty, ktoré sa združuje okolo denníka SME.

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/videos/645035919303862/

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.