utorok, 18 januára, 2022

Ľuboš Blaha slovne zničil Miroslava Beblavého. Tak toto sa Beblavému páčiť nebude

Posledné články

Ľuboš Blaha slovne zničil Miroslava Beblavého. Tak toto sa Beblavému páčiť nebude

Poslanec Ľuboš Blaha nemá problém denno-denne kriticky poukazovať na pravicových politických kolegov. Blaha sa stal svojim spôsobom už legendou medzi politikmi, ktorí pravidelne využívajú sociálnu sieť, aby mohli odprezentovať svoje názory. Ľuboš Blaha je člen vládnucej strany SMER-SD. Blaha je však asi najväčším rebelom v strane. Servítku pred ústa si Blaha nikdy nedal (pravdepodobne si ani nedá).

Tentokrát však ide o veľa. Parlamentné voľby sa blížia a liberálny trend narastá. Na tento trend sa kriticky vyjadruje aj známy poslanec, ktorý postupne hodnotí lídrov strany. Blaha tak za krátke časové obdobie kriticky zhodnotil nie len stranu Progresívneho Slovenska, ale tak isto ich členov. Naposledy si na paškál zobral lídra strany SPOLU Miroslava Beblavého, ktorý v žiadnom prípade nie je politickým nováčikom ako jeho kolega Truban z Progresívneho Slovenska. Najprv bol Beblavý v SDKÚ a potom v Procházkovej skrachovanej SIETI.

 

Dnes sa Beblavý opiera o Progresívne Slovensko a spoločne vytvárajú koalíciu PS + SPOLU. ľuboš Blaha slovne zničil Miroslava Beblavého. Tak toto sa Beblavému páčiť nebude

„Nechápem, aké majú niektorí ľudia neuveriteľne prehnané sebavedomie. Osobitne v slovenskej opozícii.“

 

Tragéd Belavý sa tvári ako majster sveta

Beblavého strana sa zviezla na víťazstve Čaputovej v prezidentských voľbách, ale už sa tvária ako majstri sveta. Beblavý je odrazu úplný Ayrton Senna – to až čumím, kde sa to trdielko už vidí.

Ruku na srdce – Mirko je nudný, sterilný a odpudivý človek. Rypák. Bez charizmy. Bez vtipu. A bez empatie.

To si myslíš, Mirko, že ti to Penta kúpi ako kedysi tatík?

Na ľudí pôsobí asi tak sympaticky ako repelent na komáre. Ale naparuje sa ako Winston Churchill a vyhlasuje, ako porazí Smer a ako bude vládnuť.

 

https://www.youtube.com/watch?v=FkYX9Ik-Hh8

 

No jasné, Palmička, ty si myslíš, že Penta ti to kúpi tak, ako ti tatík kúpil domček a autíčko za prachy z privatizácie.

Ale takto to nefunguje, mojko, nemôžes ísť do politiky ako „nová tvár“ po 17 rokoch v 3 stranách, to jednoducho nejde – bol si tragéd a tragédom ostaneš.“ tvrdé slová poslanca Blahu nájdete v celom Blahovom statuse tu


Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/?epa=SEARCH_BOX

Ľuboš Blaha slovne zničil Miroslava Beblavého

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. DEBILKO … Miuko – koľko bolo – falošných – prenosných hlasov ? Vieš Miuko ? Alebo si chodil – do SEREŠOVEJ školy ?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články