štvrtok, 27 januára, 2022

Ľuboš Blaha to pomenoval pravými slovami: Rusi dali Američanom šach-mat

Posledné články

Ľuboš Blaha to pomenoval pravými slovami: Rusi dali Američanom šach-mat
Ľuboš Blaha a jeho výroky zrejme netreba opisovať. Vždy trefné a presne k politickým okolnostiam v krajine. Aj tentokrát sa Ľuboš Blaha nedá zastarašiť oligarchami z poza oceánu. Ale najme nimi predlženými rukami v našom hlavnom meste.

 

Ľuboš Blaha na sociálnej sieti facebook:

Rusko vynašlo novú jadrovú superzbraň. Systémy USA by novú raketu Avangard nedokázali ani zamerať, tobôž zostreliť. Šach, mať.

 

Rusi dali Američanom šach-mat

Ja len, že to je to zaostalé Rusko, z ktorého sa vysmievajú na Západe. Zdá sa, že sa dosmiali. Ehm, kdepak soudruzi z juesej udelali chybu? Západným mocnostiam akosi nejde karta. Prednedávnom zo seba urobili kompletných idiotov poslanci Európskeho parlamentu, ktorí označili Sovietsky zväz za vinníka druhej svetovej vojny.

EURÓPSKY PARLAMENT SA TOTÁLNE ZOSMIEŠNIL

Už netrpezlivo čakáme, kedy vyhlásia nemecké gestapo za mierotvorcov. A v Bruseli a Štrasburgu pred Európskym parlamentom postavia sochu Adolfovi Hitlerovi. Ono už ani nemá zmysel sa rozčuľovať – ešte zopár takýchto rezolúciu a Európsky parlament premenujú na Psychiatrický ústav Coudenhove-Kalergiho.

 

A ČO ROBILI TÍTO VEĽKÍ ZÁPADOEURÓPSKI „HRDINOVIA“ V DRUHEJ SVETOVEJ VOJNE?
Ja len, že Belgicko dali dole nemeckí fašisti za tri týždne a Francúzsko za mesiac. Toľko k Bruselu a Štrasburgu.
Severské štáty Hitler obsadil za pár dní, neutrálne Švédsko sa napakovalo na výrobe zbraní pre nacistov a Taliansko samo patrilo do fašistického tábora. V Španielsku a Portugalsku vládli fašistické diktatúry.

KEBY RADŠEJ DRŽALI HUBU

Ja len, že všetci títo „hrdinovia“ druhej svetovej vojny dnes z Bruselu a Štrasburgu kopú do Ruska – do toho Ruska, ktoré Nemci nikdy nedobyli a ktoré prišlo o desiatky miliónov ľudí, aby Európa mohla byť slobodná. Pri všetkej úcte – nič nechutnejšie si ani neviem predstaviť. Arogancia namiesto vďaky.
Keby tak radšej Európsky parlament držal hubu.

 

MY VIEME, KTO NÁS OSLOBODIL – A VŽDY BUDEME VĎAČNÍ

Rusko silnie a nenechá si skákať po hlave. Urážajú ho, kopú do neho, stupňujú nenávisť. Psi brešú a Rossija ide ďalej. Hrdo, sebavedomo a Avangardne ?
My nikdy nezabudneme, kto nás oslobodil. My nie!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články