Image default
Slovensko

ĽUBOŠ BLAHA: Zažalujem AKTUALITY za urážku na cti!

Zažalujem AKTUALITY za urážku na cti!

 zažalujem aktuality - blaha
zažalujem aktuality – blaha

 

Poslanec strany Smer-SD sa rozhodol žalovať Aktuality.sk a to za urážku na cti. Ľuboš Blaha svoje rozhorčenie píše na svojom Facebook profile kde uvádza:

„Už ma dlho tak niekto neurazil ako dnes Aktuality.Sk. Napísali článok o rusofiloch v slovenskej politike a vraj Slovensko sa stáva ruským „trójskym koňom“ a tak.
Klasické pubertálne strašenie ruskými agentmi a hybridnou vojnou. Na tom nič nie je. Takéto zväzácke článočky už musia nudiť aj pacienta Smatanu, ktorý sa lieči na ústave klinickej psychopatie.
To, čo ma na tom článku šokovalo, je niečo iné – v tom článku nepadlo ani slovo o Blahovi!

Na fotke iba Danko a Hrnko. V texte iba SNS. Akože sorry, ale to je pre mňa ťažká urážka. Normálne rozmýšľam nad žalobou. Ako ma len mohli vynechať? No hanba!
To už akože nie som ruský agent?! To už nie som ruský trójsky kôň? Žiaden Putinov trol? Žiaden špión z Kremľa? Nič? Haló! To tu už fakt nikto nič negarantuje?! Som sklamaný ako nikdy 

 

V skutočnosti ako čítate si Ľuboš Blaha robí srandu z Aktualít že ho nezaradili do zoznamu „rusofilov“. Podľa jeho statirického textu ho to uráža a je to hanba. Ako je možné že ho aktuality venachali?
Alebo sa len konečne média vyhranili voči smeru a nebudu na nich útočiť po tom čo sa Smer-SD respektíve Róber Kalińák rozhodol žalovať Moniku Tódovu a Denník N. 

Mainstream často označoval poslana Blahu za rusofila a za prívrženca Kremľu. Osočovali ho aj za to že sa s Róbertom Ficom rozhodol navštíviť Kubu. No ak by tak spravili opozičný poslanci média by hlasno kričali len to že to bola diplomatická návšteva. Toto je dvojitý meter naších médií.

Na jednej strane zlatá milá a poslušná opozícia, ktorá nedokázala nič a na druhej strane zlá ľavicová politika. Takto sa polarizuje politická scéna za pomoci médií. „Naších médií!“

 

Ľuboš Blaha vo svojom facebook statuse zmienil aj trápne sankcie voči Rusku, ale aj Tatranskú chobotnicu za ktorého označuje Kisku. Ako v prvej vete píše:

..“Kiska. Ukazuje sa, že tuná hlava kozy nostry kúpila pod Tatrami nie jeden, ale desiatky pozemkov.“

„A vraj náš milovaný prezident dokonca klamal, že o pozemku zubára nič nevedel. Don Kiska si ho bol pozrieť a musel vedieť, že obludne veľké pozemky vo výmere Lichtejnštanska nemôžu stáť tisíc osemsto eur – lebo aj keď tak môže niekedy pôsobiť, on nie je idiot.“

 

Zdroj: facebook,com/LBlaha/posts/2205981706307063?tn=K-R

Súvisiace články

Ostrá kritika Borisa Kollára: Lajčák neháji záujmy SR

Andrej

Zmení sa Európska únia po Eurovoľbách?

Andrej

Harabin: Je priame a smrteľné ohrozenie občanov Slovenska, existencie nášho suverenného štátu a celého národa…video vo vnútri

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..