štvrtok, 27 januára, 2022

Luknár rozpútal PEKLO: Politici? Na Slovensku chce mať každý mercedes a starí nech „zdochnú“…

Posledné články

Luknár rozpútal PEKLO: Politici? Na Slovensku chce mať každý mercedes a starí nech „zdochnú“…

Zdroj: TV Markíza (Luknár), Matovič (Branislav Wáclav / Aktuality.sk)

Herec Roman Luknár si servítku pred ústa nedal. Pre Aktuality sa vyjadril k aktuálnej politickej situácii. Hercovi sa nepáčia Kotlebovci, strach z cudzincov, ale tak isto aj nezáujem štátu o starých ľudí. Herec v minulosti odkritizoval aj protesty Za Slušné Slovensko. Tentokrát sa však zamyslel nad nespravodlivostou na Slovensku.

„V Španielsku išiel exminister hospodárstva do basy za to, že niekoľko rokov počas svojej funkcie dostával informácie o tom, aký bude kurz a zarábal na tom. O pár rokov neskôr, keď už nebol vo svojej funkcii, na to čo robil prišli investigatívni novinári. Exministra kvôli tomu postavili pred súd a nakoniec ho zavreli.

Na Slovensku sa ale nikomu nič také nestane, všetko je v poriadku. Myslím tým napríklad Mečiara.

Obyčajní ľudia to však vidia. Niekto ukradne na DPH dva – tri milióny a ak sa na to nepríde, tak sa obohatil o milióny eur na úkor štátu. Potom to zistia nejakí investigatívci, upozornia na to, a dotyčný len príde a povie: „Ježišmaria, veľmi to ľutujem, tu ich máte naspäť.“ A nič sa mu nestane.

Keď obyčajný človek dlží sociálke sedem eur, budú ho ťahať po súdoch.

To je tá disproporcia medzi obyčajnými ľuďmi a tými hore“ vyjadril sa herec Roman Luknár

„Tí, čo majú v rukách štát, sa starajú len sami o seba. Rozprávajú, že robia niečo pre ľudí, ale to sa robí inak. Nikto tu nemyslí napríklad na starých ľudí. V zahraničí sa snažia penzistov zamestnať, starí ľudia nechcú byť štátu na obtiaž. Chodia do roboty a zarábajú. Tam to funguje, ale tu každý posiela starých ľudí zomrieť. Nie sú tu ani stacionáre. Viem o tom svoje, môj otec má Alzheimerovu chorobu. V Španielsku zo starého kina urobili stacionár, kde sa môžu starí ľudia stretávať a tancovať. Na Slovensku chce mať každý mercedes a starí nech „zdochnú“ šokuje herec

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články