utorok, 7 decembra, 2021

Luxusný dom Počiatka alebo „Nedobytná pevnosť“?

Posledné články

Luxusný dom Počiatka alebo „Nedobytná pevnosť“?

Nedobytná pevnosť ?
Nedobytná pevnosť ?

Ján Počiatek je bývalým Ministrom Financií a Ministrom Dopravy. V roku 2016 sa šokujúco rozhodol, že ukončí svoju dlhodobú politickú kariéru, ktorá ho dostala až na Ministerské posty. „Strapatý“ tak ukončil politickú kariéru. V súčasnosti sa venuje svojej rodine, ktorú nadovšetko miluje. Rád cestuje a užíva si oddych od politiky. Na otázku novinárov či by sa do politiky ešte vrátil odpovedal, že návrat nezvažuje aj keby išlo o významný post. Po súde s Novinárom Martinom Daňom sa Počiatek svetu vyparil a neukazuje sa. Jeho luxusný život však stále pretrváva. Je to predovšetkým jeho dom v Bratislave, ktorému obyčajný ľudia hovoria „Nedobytná pevnosť“.

Dom Počiatka
Dom ex-ministra

Počiatková „Nedobytná pevnosť“

Počiatkov dom vyzerá naozaj ako „Nedobytná pevnosť“ novodobý moderný hrad stojí pod Slavínom. Na dome sú použité všetky špičkové materiály a veľkosťou ohuroval už pri začiatkoch jeho výstavby. Dom stojí v bývalých záhradách Alexanda Dubčeka, kde významný politik sadil stromy.

Kvalitné materiály = vyššia cena

Počiatek sa s výberom materiálom nemaznal. Všetko čo bolo kvalitné a drahé to s veľkou pravdepodobnosťou bral. Len za Antikorovú podlahu v garáži zaplatil Počiatek 133 tisíc eur. Za Antikorovú podlahu zaplatil viac ako niekto za klasický domček. Len sa domácu posilňovňu vysolil 32 tisíc eur. V dome má Počiatek aj pár kúpeľni obložených mramorom, ktorý stál minimálne 10 tisíc eur.

Luxusná pevnosť ?
Luxusná pevnosť ?                                                                                                                                                         Dom neustále pod dohľadom kamier

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luxusná vila je neustále pod dohľadom kamier. Tie strážia Počiatkovcov a taktiež sledujú dianie na ulici. Počiatek si tak môže sledovať kamerové záznamy, ktoré mu snímajú nielen okolie jeho „pevnosti“ ale taktiež dianie na uliciach vedľa jeho domu a pozemku. Počiatek sa do vily nasťahoval v roku 2010. Stavba trvala 4 roky.Odhadované cena domu Ex-ministra ? 3,5 milióna eur

Luxus, luxus a všade len Luxus

Ex-Minister trávi viac času s rodinou
Ex-Minister trávi viac času s rodinou

Ján a jeho manželka si na luxuse proste potrpia. Ex-Minister sa môže pochvaliť svojím domom ale taktiež aj hodinkami Audemars Piquet s ktorými ho odfotili. Práve cena švajčiarských hodiniek sa pohybuje na hodnotách od 70 tisíc eur. Počiatek je však milujúcim manželom a žene dopraje ešte drahšie hodinky aké nosí on sám. Práve pri premiére 50 odtieňov sivaj ju videli novinári ako na ruke má Rolexy z bieleho zlata. Tie boli vykladané diamantmi s remienkom z krokodílej kože. Hodnota hodiniek je až 74 tisíc eur.

Počiatkov vozový park je taktiež zaujímavý. Na súd s Martinom Daňom ho videli na BMW 7 radu. Jeho manželka istý čas jazdila na Porsche Panamera.

Ján Počiatek s politiky odišiel. Jeho luxusné maniere však nie.

zdroj: https://www.cas.sk/clanok/234318/ministri-zo-smeru-ziju-v-luxuse-takto-byvaju-nasi-socialisti/, https://plus7dni.pluska.sk/domov/rozpravkove-majetky-kalinaka-pociatka-kde-toto-zobrali

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články