utorok, 30 mája, 2023

Má Peter Pellegrini deti?

Posledné články

Má Peter Pellegrini deti?

Má Peter Pellegrini deti ?
Má Peter Pellegrini deti ?

Peter Pellegrini je staronová tvár SMERU-SD. V súčasnosti je Premiérom Slovenskej republiky, ktorý vystriedal svojho „šéfa“ Roberta Fica. Pellegrini tak predstavuje novú tvár SMERU-SD, ktorá by mala upútať nových voličov. Práve vdaka sympatickému vzhľadu nového ľavicového lídra si má Smer-SD získať ďalších nových voličov.

Z asistenta k Premiérovi SR

Súčasný Premiér Slovenskej republiky sa dlhodobo na kamery neukazoval. Jeho charizmatický úsmev a vzhľad však ukázal, že Pellegrini môže byť v budúcnosti naozaj možným lídrom. Jeho politická kariéra začala postupne. Najprv pôsobil ako asistent poslanca NR SR u Ľubomíra Vážneho. V roku 2006 sa Pellegrini mohol tešiť z postu už poslanca NR SR za stranu SMER-SD.

"svätá štvorica SMERU-SD"
„svätá štvorica SMERU-SD“

Pellegrini nadalej politicky aktívny

Pellegrini bol aj po nasledujúcich rokoch aktívnym. Vo voľbách 2010 sa stal opäť poslancom NR SR a získal taktiež aj post člena Výboru pre financie a rozpočet. Najväčší úspech Smeru oslavoval aj Peter Pellegrini, ktorý sa už po tretí krat stal poslancom NR SR. Pellegrini si však prilepšil a stal sa štátnym tajomníkom Ministra Financii SR.

Najdôležitejší politický rok pre Pellegriniho

Je rok 2014, kedy sa Peter Pellegrini stal novým predsedom SMERU-SD. V roku 2014 podal demisiu Dušan Čaplovič a Pellegrini sa napokon dočkal ministerského kresla. V roku 2014 sa stal novým ministrom školstva, vedy, výskumu a športu SR.

Letec Pellegrini
Letec Pellegrini

Pellegriniho kariéra predovšetkým rástla, pretože vládne „esa“ SMERU-SD postupne pre obrovské kauzy odchádzali.

Po odchode Pavla Pašku sa ešte v roku 2014 stihol stať Pellegrini predsedom NR SR.

Voľby v roku 2016 neboli to pravé orechové čo najsilnejšia ľavicová strana očakávala. Po obrovských kauzách a ďalších odchodoch Pellegrini zachoval pokoj a neodstúpil. Práve Pellegriniho meno predstavuje čistotu a nový Premiér nie je zaplatený do žiadnej kauzy. Smer-SD. V roku 2016 sa stal podpredsedom vlády pre investície a informatizáciu.

Milovnik zvierat
Milovnik zvierat

Po silných kauzách a po vražde Jana Kuciaka sa SMER nakoniec rozhodol, že Fico odstúpi a nahradí ho staronová tvár Peter Pellegrini. Pellegrini je tak od roku 2018 novým Premiérom Slovenskej republiky.

Má Peter Pellegrini deti ?

V kuloároch sa šeptá o novom Premiérovi veľa vecí. Oficialne však Peter Pellegrini nemá deti ani manželku či priateľku (aspoň o tom nikto nevie). Peter Pellegrini je pracovne naozaj vyťažený ale popritom stíha množstvo aktivít, ktoré obľubuje.

Nové povolanie ?
Nové povolanie ?

Príkladom sú aj šokujúce zábery na nákladnej autoškole, kde ho ľudia mohli postrehnúť. Pelegrini robí to čo má rád a to čo ho v súčasnosti baví. Momentálne sa súčasný Premiér na rodinu necíti a tak sa aktívne venuje tomu čo ho naozaj baví.

zdroj: http://goldman.sk/home/peter-pellegrini/, https://www.cas.sk/clanok/753190/martin-neveril-ze-pozera-na-pellegriniho-premier-prichyteny-pri-zvlastnej-cinnosti-hlada-si-zadne-vratka/, https://sk.wikipedia.org/wiki/Peter_Pellegrini

 

 

 

 

 

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Nemá deti a manželku/partnerku, pretože je teplý a ide o verejné tajomstvo (proste sa to vie, aj keď to on a zvyšok ostatných nepovie). Hej, 43- ročný starý mládenec s tvárou vďaka ktorej by mohol kľudne hrať v Melrose Place a asi najhviezdnejšou kariérou v SMERE – a aj tak mu neostáva nič iné než hádzať na Facebook a Instagram fotky s jeho psom alebo mamičkou, napríklad. Určite nebude homosexuál. 😀

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články