pondelok, 6 decembra, 2021

Má ho vôbec niekto rád? Ďalšia svetová FACKA pre Matoviča!

Posledné články

Má ho vôbec niekto rád? Ďalšia svetová FACKA pre Matoviča

Chudák Igor Matovič. Jeho jednoducho nikto nemá rád. Najnovšie ani námestník amerického ministerstva zdravotníctva Brett Giroir. Keď sa ho pýtali v kontexte slovenského experimentu, či by nemalo zmysel antigénovými testami pretestovať americkú populáciu, povedal, že to proste nemá logiku.

„Negatívny výsledok na druhý deň infekcie neznamená, že ste skutočné negatívny. Tak akú to má hodnotu?“ opýtal sa v rozhovore pre televíziu CNBC.

Zdroj: TASR

Len dodám, že Giroir nie je politik. Vzdelaním je lekár, ktorý väčšinu života strávil ako armádny špecialista na boj s infekčnými chorobami, vrátane vedenia výskumných projektov a potom vrcholových postov, najmä vo výskumnej agentúre amerických ozbrojených síl DARPA.

Touto kariérou to dotiahol až na 4-hviezdičkového admirála.

Ale čo je to proti Poslednému križiakovi v rybárskych maskáčoch alebo nášmu vrchnému plagiátorovi. Tí sa v tom proste vyznajú lepšie.

Komentár bývalého ministra Juraja Draxlera

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články