piatok, 21 januára, 2022

MÁ TOHO DOSŤ! Premier schytal nečakanú RANU! „Veď to je výsmech slušným ľuďom“

Posledné články

MÁ TOHO DOSŤ! Premier schytal nečakanú RANU! „Veď to je výsmech slušným ľuďom“

Má toho dosť!

Ešte pred nedávnom sme videli tlačovku Lukáša Kyselicu, ktorý sa pred novinármi obhajoval. Dnes je všetko zabudnuté a bývalý príslušnik vojenského spravodajstva dnes už nie je štátny tajomník ale poslanec NRSR.

Zdroj: Maroš Herc, Nový Čas

Na toto sa už nemohol ďalej prizerať líder strany Dobrá voľba Tomaš Drucker dnes na Igora Matoviča podal trestné oznámenie v súvislosti s výrokmi predsedu vlády Igora Matoviča (OĽaNO) o zneužití tajných služieb v predvolebnej kampani.

Premiér po odstúpení Lukáša Kyselicu (OĽaNO) z funkcie štátneho tajomníka rezortu vnútra na sociálnej sieti napísal, že ľudia blízki Petrovi Pellegrinimu (vznikajúca strana Hlas – sociálna demokracia) vo vedení Vojenského spravodajstva chceli zneužiť Kyselicu pred voľbami na rozvrat hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti.

O týchto informáciach informoval Drucker priamo pred genrálnou prokuratútou.

Informoval o tom dnes Tomáš Drucker pred generálnou prokuratúrou.

Drucker podal trestné oznámenie vo veci zneužitia právomoci verejného činiteľa, neprekazenia trestného činu a ohrozenia utajenej skutočnosti. „Pokiaľ premiér nebude konať v kauze Lukáša Kyselicu ako tajného agenta, kde oznámil sám Matovič, že tajná služba mala byť použitá rozklad jeho hnutia a zabráneniu vzniku volieb. To je vážny zločin zneužitia právomoci verejného činiteľa,” uviedol Drucker s tým, že predseda vlády nezvolal ani Bezpečnostnú radu Slovenskej republiky.

„Zaklincoval to premiér Matovič spoločne s bývalým štátnym tajomníkom ministerstva vnútra Lukášom Kyselicom. Dozvedeli sme sa, že bol agentom tajných služieb a v rozpore so zákonom kandidoval v parlamentných voľbách. Čo urobí premiér?

Nazve ho hrdinom a vyhlási, že tajné služby chystali manipuláciu volieb. Veď to je výsmech slušným ľuďom“ okomentoval pred pár dňami Drucker na socialnej sieti Facebook (4.8.2020)

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články