utorok, 30 mája, 2023

Macron opäť pohrozil štátom Európskej únie! Štáty si musia prerozdeľovať migrantov automaticky, inak budú finančné potrestané

Posledné články

Macron opäť pohrozil štátom Európskej únie!
Štáty si musia prerozdeľovať migrantov automaticky, inak budú finančné potrestané

Zdá sa, že ilegálnej migrácii ešte neodzvonilo a pravdepodobne len tak jednoducho neodzvoní. Neodzvonilo ani obhajcom ilegálnej migrácie, ktorí od začiatku tejto globálnej problematiky problém nevidia a na migráciu sa pozerajú ružovými okuliarmi. Merkelova a Macron otvorene v minulosti hovorili o otvorených hraníc pre migrantov.

Macron opäť pohrozil štátom Európskej únie!
Štáty si musia prerozdeľovať migrantov automaticky, inak budú finančné potrestané

Po par rokoch vidíme, že ilegálna migrácia pre Európu neprináša skoro žiadne ovocie. NO GO zóny, agresia či neasimilizovanost migrantov sú problémy, ktoré Európska Únia absolútne nerieši. Odlišný názor na miograciu je zvrátenosť, neochota či šialenstvo.

Macron opäť pohrozil štátom Európskej únie!
Štáty si musia prerozdeľovať migrantov automaticky, inak budú finančné potrestané

Macron aj naďalej pokračuje vo vyhrazani a pokračuje v pláne prerozdeľovania migrantov. Aj takto chce Francúzsky prezident riešiť migráciu do budúcnosti. Pakt OSN pre migráciu tak postupne zlyháva a zlyhávajú aj ďalšie plány, ktoré by migráciu postupne zastavili.

Podľa Macrona musí byt politika EU v otázke migrantov kombináciou humanity, slobody a efektívnosti. Podľa Macrona štáty EU už čoskoro dosiahnu dohodu automatického prerozdeľovania migrantov zachránených na mori.
S Macronom otvorene súhlasí aj Taliansky premiér Conte, ktorý od Macrona získal podporu pre systém prerozdeľovania migrantov.

V tom zmysle, že Rím by sa mohol spoľahnúť na celú EÚ, čo sa týka automatického prijímania podielu z všetkých nových príchodov migrantov, len čo budú zachránení.

„Záležitosť imigrácie už ďalej nesmie živiť proti európsku propagandu, povedal Conte. Conte tak neosobne spomenul svojho bývalého koaličného partnera Mateja Salviniho, ktorý je jasným kritikom migračnej politiky únie.

„Som presvedčený, že sa môžeme dohodnúť na automatickom mechanizme prerozdeľovania, ktorý bude koordinovať Európska komisia, povedal Macron v Ríme, kde sa stretol s talianskym premiérom Giuseppem Contem.

„Som presvedčený, že sa môžeme dohodnúť na automatickom mechanizme prerozdeľovania, ktorý bude koordinovať Európska komisia, povedal Macron v Ríme

Zdroj: https://www.infovojna.sk/article/macron-staty-eu-si-musia-migrantov-prerozdelovat-automaticky-inak-budu-potrestane-financne

obrazok: https://www.csis.org/analysis/macron-miracle-could-transform-france-global-powerhouse Photo: Sean Gallup/Getty Images

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Už by toho nedokojeného hlupáka, keď mu už nestači, ani jeho vlastná dojka, mal niekto poriadne preplesknúť po tej sprostej hlave !!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články