Svet

Macron pozval Salviniho do Francúzska, aby vyriešili migračnú krízu. Odpoveď Salviniho Macronovi vyrazila dych!

Macron pozval Salviniho do Francúzska, aby vyriešili migračnú krízu. Odpoveď Salviniho Macronovi vyrazila dych! Emmanuel Macron a Angela Merkelova dlhodobo neriešili ilegálnu...

Napísal Andrej · >
Macron pozval Salviniho do Francúzska, aby vyriešili migračnú krízu. Odpoveď Salviniho Macronovi vyrazila dych!

Macron pozval Salviniho do Francúzska, aby vyriešili migračnú krízu. Odpoveď Salviniho Macronovi vyrazila dych!

Emmanuel Macron a Angela Merkelova dlhodobo neriešili ilegálnu migráciu. O migrácii je počuť, čo najmenej. Médiá akoby utíchli, ale lídri od Macrona dostali pozvánku do Francúzska. Práve tam sa ma konať akási debata ohľadom migračnej krízy. Macron a Salvini sú dlhodobo nepriateľmi v otázke ilegálnej migrácie.

Zatiaľ, čo Salvini preferuje viac národné hodnoty tak Macron je viac europsko/liberálny založený politik, ktorému multikultúra nevadí. Dokonca sa v minulosti spoločné s Merkelovou vyhrážali členským štátom, že ak neprijmú migrantov tak nedostanú eurofondy. Aj takáto je sloboda a demokracia v Európskej únii. Dnes nie je realita o nič lepšia. Síce situácia utíchla Francúzsky prezident navrhuje prerozdeľovanie azylantov do vsetrkych krajín EU. Ide tak aj o Slovensku republiku.

Macron pozval Salviniho do Francúzska, aby vyriešili migračnú krízu. Odpoveď Salviniho Macronovi vyrazila dych!

Po tom, čo sa dozvedel Matteo Salvini o pozvánke od Francúzskeho prezidenta začalo priam peklo na zemi. Salvini si rozhodne servítku pred ústa nedal.

“Macron, ktorý nás pozval do Paríža a vyhlásil, že lode, ktoré vozia migrantov musia ísť do Talianska, bol prekvapený, že som nepodpísal tento dokument a neprišiel do Paríža.”

 
 

“Predstavte si, že aké to je zvláštne, a mimochodom, žiadny minister nešiel do Paríža, pretože to nie je centrum celého sveta a Macron nie je nový Napoleon, ktorý všetkých zvoláva, pozýva, uráža, vyhráža sa…,” vysvetlil.

“Kamarát môj,” “Myslím, že doma máš mnoho problémov. Staraj sa o problémy a požiadavky Francúzov. Taliansko nikdy nebude tvojim utečeneckým táborom,” pokračoval taliansky minister vnútra a líder strany Lega.

“Nerob na nás tlak. Keď si myslíš, že prídem podpísať papier, ktorý bude znamenať, že lode budú chodiť do najbližšieho možného prístavu, teda do Talianska, a že sa potom bude rozhodovať, kam budú migranti prerozdelení, tak sa mýliš,” povedal razne a tvrdo minister vnutra Matteo Salvini.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/slavini-otvorene-odpoveda-macronovi-pozvanku-do-pariza-nepredam-svoju-krajinu-nasu-buducnost-nasu-hrdost-za-nejake-kreslo/1831656

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Macron pozval Salviniho do Francúzska, aby vyriešili migračnú krízu. Odpoveď Salviniho Macronovi vyrazila dych!”

  1. Tak už vieme prečo Mackon pozval Caputovu. Chce nam tu natlačiť migrantov. A samozrejme že Pezinska skladka sa podvoli. Tak preto ta zjetnotitelka. Salvimi je spravny chlap na svojom mieste. Nie ako Caputova a naša pravica su len rohožky pre zapadnu Europu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *