">Falošná hra Albrightovej pod záštitou solidarity? | PICUS Capital
Image default

Falošná hra Albrightovej pod záštitou solidarity?

Falošná hra Albrightovej pod záštitou solidarity?
Falošná hra Albrightovej pod záštitou solidarity?
 
 
 
 

Falošná hra Albrightovej pod záštitou solidarity?

Madeleine Albrightová vlastným menom Marie Jana Korbelová. Je bývalá ministerka zahraničných vecí USA. Je aj prvou ženou v tomto úrade. Jej úlohou bolo predovšetkým rozšíriť nato do krajín východného bloku. Na margo vzniku Slovenskej republiky povedala, že Slovensko je „čierna diera na mape Európy“. Po rokoch sa stretla s Andrejom Kiskom, ktorý ju túžobne objal a poďakoval za označenie „čiernej diery na mape Európy“. Vraj to Slovensko posunulo vpred. Patrila medzi najhlavnejších aktérov rozpadu Juhoslávie. V alternatívnych médiách je označovaná ako Balkánska mäsiarka, ktorá poslala na smrť tisícky nevinných detí a rodín.

Balkánska mäsiarka?

Prezývku Balkánska mäsiarka si bývalá členka 42. amerického kabinetu prezidenta Clintona vyslúžila v roku 1999. V tej dobe bola Albrigtova Ministerka zahraničných vecí. Presadila tak vojenskú agresiu USA a NATO proti Juholovanskej zväzovej republike. Práve táto agresia na Juhosláviu sa udiala bez súhlasu bezpečnostnej rady OSN. Mnohé vtedajšie mená aj u nás na Slovenskú s týmto terorom súhlasili. Príkladom boli mená ako Mikuláš Dzurinda ale aj Milan Kňažko, ktorý sa v súčasnosti až príliš vysmieva Dankovi. Pravdepodobne Kňažko už zabudol čo on a ostatní odsúhlasili. Na stranu USA sa pripojil aj Václav Havel. Podľa neho tieto útoky boli len humanitárne. Netreba zabúdať, že počas spomínaného útoku zahynuli tisícky civilistov.

 
 

Netreba zabúdať, ako v jednom z rozhovorov poukázala, že smrť 500 tisíc irackých detí za to stálo.

Na druhej strane v máji 2012 jej Barack Obama udelil čestné ocenenie Presidential Medal of Freedom. Paradoxne sa toto ocenenie dáva ľudom, ktorí prispeli k svetovému mieru. V súčasnosti sa Albrightová snaží k solidárnosti s moslimskou komunitou. Najradšej by sa na znak solidarity pripojila k Moslimskej komunite .

Falošná hra Albrightovej pod záštitou solidarity?

Je priam choré veriť takejto osobe, ktorá má na rukách krv nevinných civilistov. Akákoľvek solidarita zo strany človeka, ktorý napáchal toľkého zla je len falošná hra, ktorej uveria len naivný jedinci. Ved práve Balkanská mäsiarka a solidarita vôbec nejde do kopy.

Albrightová komentuje summit Putin vs Trump

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-roku-2017/, https://www.napalete.sk/balkanska-masiarka-sa-doziva-osemdesiatky/

Súvisiace články

Polievka Írska

Adrián

Zmení Poľsko a Taliansko hodnoty EÚ? Salvini ma plán

Andrej

Sankcie proti Rusku sa zrušia ak nastane prímerie na Ukrajine…video

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..