Image default
Slovensko

Maiga vstúpil do politiky: Spevákov úprimný odkaz všetkým Slovákom

 
 

Maiga vstúpil do politiky: Spevákov úprimný odkaz všetkým Slovákom

Maiga vstúpil do politiky: Spevákov úprimný odkaz všetkým Slovákom
Maiga vstúpil do politiky: Spevákov úprimný odkaz všetkým Slovákom

Slovenskú republiku po prezidentských voľbách čakajú ešte jedne voľby v tomto roku. Už 25 mája si Slovensko vyberie nových 14 poslancov, ktorí nás budú reprezentovať na pôde Európskeho parlamentu. Jedným z kandidátov je aj spevák a herec Ibrahim Maiga, ktorý v poslednom čase začal pridávať videa, v ktorých jasne poukazuje na svoju nespokojnosť s politickým vedením. Spevák sa, teda rozhodol vstúpiť do politiky a zlepšiť aktuálny stav na Slovensku. Maiga ma ambíciu byť jedným zo zvolených europoslancov. Spevák tak povedie kandidátku mimoparlamentnej strany Priama demokracia. Spevák na konferencii strany, ktorá sa konala 12.4.2019 otvorene priznal, že mu rozhodnutie vstúpiť do Slovenskej politiky trošku dlhšie trvalo. Na druhej strane priznáva, že do politiky vstupuje práve, preto, že je nešťastný s toho, čo šat u vlastne deje.

Maiga vstúpil do politiky: Spevákov úprimný odkaz všetkým Slovákom
 
 

„Som v nezvyčajnej polohe, ktorú ľudia neočakávali. Chvíľu mi trvalo, kým som sa rozhodol, že do toho pôjdem. Som nešťastný z toho, čo sa tu deje. Dúfam, že budem mať to šťastie a Slováci si ma vo voľbách vyberú,“ hovorí Maiga o svojom rozhodnutí

Priama demokracia oslovila speváka aj, preto, pretože nemal nikdy žiadne kauzy, a tak isto sa stotožňuje s myšlienkami strany, ktorá je zástancom Eú, ale ako funkčného projektu. Práve Priama demokracia odmieta súčasný diktát Francúzska a Nemecka. Strana sa chce tak isto zaoberať otázkami, gender ideológie či postoj k Rusku. Podľa predsedu strany PD Géciho je potrebné presadzovať určitú neutralitu. Vzorom neutrality pre Géciho je napríklad aj Rakúsko a Švajčiarsko. Géci vníma Maigu ako morálne čistého a nepoškvrneného človeka.

Základným kameňom strany je založiť do politického systému funkčnosť referenda. Strana by tak chcela fungovať, ako napríklad Švajčiarsko. Práve vo Švajčiarku majú ľudia možnosť rozhodovať o všetkých otázkach, ktoré ich trápia.

zdroj: https://www.cas.sk/clanok/815922/ibrahim-maiga-vstupuje-do-politiky-clenom-ktorej-strany-sa-stal/

 

Súvisiace články

KISKA: Migranti sú nafúknutá hrozba

Daniel

Boris Kollár ostro skritizoval Ministra zahraničia Lajčáka

Andrej

Blaha: “Ak niekoho zaujíma pravda, nesmie čítať liberálne nezmysly Denník N či SME. Každý vie, že sú to len drísty, ktoré si platia chlapci z Washingtonu,”

Daniel

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..