utorok, 30 mája, 2023

Marček: Ostré slová na Kiskovú stranu „Za Ľudí“, ktoré vám vyrazia dych!

Posledné články

Marček: Ostré slová na Kiskovú stranu „Za Ľudí“, ktoré vám vyrazí dych!

Poslanec NRSR Peter Marček si servítku pred ústa neberie. Obzvlášť ak ide o politikov PRO-západného smerovania a súčasných “trendy” politikov, ako je napríklad Andrej Kiska, Miroslav Beblavý či Michal Truban. Po smrti Jána Kuciaka a jeho priateľky sa na svetlo sveta postupne objavili nové tváre, ktoré v súčasnosti chcú zmeniť štýl politiky a vládnuť Slovenskej republike. Dnes už je jasné, že Andrej Kiska sa pripravuje na veľkú politiku. Strana Za ľudí ma prilákať akúsi zmes konzervatívnych voličov s prvkami liberálov. Odoberie hlasy najmä Matovičovcom a Sulíkovcom, ktorí po príchode Progresívneho Slovenska postupne klesajú. Marček je dlhodobým kritikom Andreja Kisku či Zuzany Čaputovej. Tentokrát si však servítku pred ústa rozhodne nedal zhodnotil stranu, do ktorej sa pripojila aj Veronika Remišová.

Marček: Ostré slová na Kiskovú stranu „Za Ľudí“, ktoré vám vyrazí dych!

Poslanec Marček redakcii PICUSCapital odoslal tvrdý odkaz pre Andreja Kisku a tak isto zhodnotil jeho novú politickú stranu

“Prijatelia, milé dámy a váženi páni!!! Toto už ani nie je pravda, to sa nedá, ani počúvať, Kisková tlačovka k slušným ľuďom aj s jeho 5 prioritami, boj s korupciou, mafiou, rozkrádaním štátneho majetku a k tímu statočných odhaľovačov tendrov, s pridáva hviezda z OĽANO, bojovníčka najväčšom kalibru, budúca ministerka vnútra, žena, ktorá spomína euro fondové škandály “Veronika Remišová”!!?

Ale daňových podvodníkov. Bývalého spolu straníka, predsedu Oľana I.Matoviča, ale i zúčastného, ešte väčšieho, nielen daňového, ale aj pozemkového podvodníka a úžerníka, vyškoléného Sorosom, vrchného Žaluďa A.Kisku, tak týchto dvoch ani jedným slovom
nespomenula!!!

Minochodom ani pani Veronika nie je svätá! Povedzte mi prosím, kam až sú ochotní zájsť títo kvalitní odborníci, ktorí chcú dosiahnuť výrazné úspechy v boji s korupciou a daňovými podvodníkmi, ak chcú začať, tak nech začnú najskôr od seba, v novo vznikajúcej strane Žaludi u Kisku, Matoviča a ďalších. Táto TB je už do neba volajúce svinstvo! Slovenský národ, milované Slovensko, zobuďme sa, toto nesmieme dovoliť!!!

Zdieľajte, šírte, píšte, hovorte o tom, prosím, takto to už ďalej nemôže ísť, musíme konať a musia začať konať aj orgány činné v trestnom konaní, prokuratúra a v neposlednom rade súdy! V týchto inštitúciách je dostatok čestných policajtov, vyšetrovateľov a sudcov!!! Vyzývam a pekne prosím, začnite konať, lebo príde totálna likvidácia štátnosti, správnosti, kultúry, tradičnej rodiny a morálky! ĎAKUJEM, všetkým čestným občanom, že už toto nebudú ochotní tolerovať!!! Boh ochraňuj SLOVENSKO, jeho národ a budúce generácie!”

 

https://www.youtube.com/watch?v=qahEJBtPGcE

Marček: Ostré slová na Kiskovú stranu „Za Ľudí“, ktoré vám vyrazí dych!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články