pondelok, 24 januára, 2022

Marček: Ostre vyjadrenie na spoluprácu PS+SPOLU+KDH vám vyrazí dych!

Posledné články

Marček vyjadrenie na spoluprácu PS+SPOLU+KDH vám vyrazí dych!

Peter Marček je jeden z poslancov, ktorí si rozhodne servítku pred ústa nedajú. Tentokrát sa na sociálnej sieti Facebook vyjadril na adresu už súčasnej spolupráce Progresívne Slovensko+ Spolu+ KDH. Síce je Marček na liberalov tvrdy tentokrát zvýšil latku poriadne vysoko. Podľa Marčeka toto spájanie predstavuje Spolok satanistov a agresívnych progresivcov.

Tento týždeň spojili sily do nasledujúcich parlamentných volieb práve Progresívne Slovensko+Spolu+KDH. Ako bude toto krestansko/liberálne spojenie fungovať uvidíme v nasledujúcich mesiacoch

Marček vyjadrenie na spoluprácu PS+SPOLU+KDH vám výrazy dych!

Je zaujímavé, keď som videl, že ku PS a Spolu podpísalo spolky s čertom aj KDH v čele s A.Hlinom, tak som sa ani priveľmi nečudoval! Pod novým vedením s Hlinom sa KDH už nemôže radiť medzi kresťanské strany a hnutia, veď vstúpením do spolku so satanistami, agresívnymi progresívcami na čele s Trubanom, ktorého jeden s rodičov mal blízke vzťahy so Smerom a predchádzajúcim predsedom PS, ktorý bol členom Smeru a tiež so Spolu s Palmou, so staronovým predsedom, mládežníkom SDKÚ spred cca 12-tich rokoch, ktorý si hovorí nová tvár v politike, je toto nezvyčajná kombinácia liberálov, propagujúcich LBGT, manželstvá jedného pohlavia, gender teórie, podporujúcich kôty, čiže prísun imigrantov, ďalej privatizérov s tzv. kresťanskými demokratmi, ktorí by naopak mali zastávať tradidičnú rodinu, otca, matku deti, kresťanskú vieru a mali by byť napr. i proti pedofílii a ďaľším úchchylkám, či poruchám….

Ak už niekoho toto satanistické spojenie presvedčí o slušnosti a dobrých úmysloch, tak potom tu my, skutoční veriaci v hnutí “Hlas Ľudu” tu už asi nemáme čo robiť, ani ďaľšie pronárodné strany, ochraňujúce tradičné a národné, proslovanské, nie americké hodnoty NWO- Nového Svetového Poriadku, zastúpené Sorosom v EÚ a so zapredanými politikmi, cez mimovládky, rôzne nadácie a tretí sektor!

https://www.youtube.com/watch?v=WPMB_xcKaPw

Marček vyjadrenie na spoluprácu PS+SPOLU+KDH vám výrazy dych! Spolok satanistov a agresívnych progresivcov

Zdroj: https://www.facebook.com/peter.marcek.5

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Ved povedal Marček pravdu, ako sa môže sa KDH spojiť ludmi obhajucich LGTB. Ved to je proti zdravemu rozumu krestanov. Alebo zapredal Hlina ta politicka špina KDH ESETU.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články