piatok, 22 októbra, 2021

Marček “rozniesol na kopytách” Matoviča! Drsný odkaz Matovičovi

Posledné články

Najvačšia zrada Slovenska?! Fico sa postavil pred rečnícky pult! To, čo nasledovalo parlament nečakal…

Najvačšia zrada Slovenska?! Fico sa postavil pred rečnícky pult! To, čo nasledovalo parlament nečakal...Robert Fico a jeho prejav v parlamente na zamyslenie: TOTO bola...

Žiak obvinil Blahu, že si zabil vlastného otca! Potom nastalo PEKLO v parlamente…

Žiak obvinil Blahu, že si zabil vlastného otca! Potom nastalo PEKLO v parlamente...Opozičný poslanec Miroslav Suja sa zastal Ľuboša Blahu, ktorému prednedávnom zomrel otec....

Padni komu padni! Žilinka urobil nekompromisný krok: “Dočasné pozastavenie výkonu funkcie prokurátora…

Padni komu padni! Žilinka urobil nekompromisný krok: "Dočasné pozastavenie výkonu funkcie prokurátora...Generálny prokurátor Maroš Žilinka na socialnej sieti Facebook pozastavil výkon funkcie prokurátorovi. O...

VYVOLENÍ? Video, ktoré by najradšej vládny poslanci vymazali! Drsná pravda o rúškach…

VYVOLENÍ? Video, ktoré by najradšej vládny poslanci vymazali! Drsná pravda o rúškach...Opozičný poslanec Milan Mazurek nahral video, ktoré zachytáva opozičných poslancov."Máte aj vy už...

Marček “rozniesol na kopytách” Matoviča! Drsný odkaz Matovičovi

Poslanec a líder strany Hlas Ľudu Peter Marček pokračuje s otvorenými listami pre jednotlivých politikov. Tentokrát si na paškál vzal lídra hnutia OĽaNO Igora Matoviča s ktorým sa dosť často v období 4 rokov hádal. Tentokrát to Marček zhrnul do jedného listu, v ktorom jasne okomentoval súčasného lídra opozície.

 

Marček “rozniesol na kopytách” Matoviča! Drsný odkaz Matovičovi

 

Vážený pán Matovič,
Desať rokov sledujem diletanstvo hodné pacienta psychiatrickej liečebne, ktoré predvádzate v slovenskej politike. Za tých desať rokov ste oblbli ľudí natoľko, že si na vaše klauniády zvykli a berú ich ako niečo samozrejmé. Nikto sa už nepozastavuje nad tým, či je normálne spať opitý v parlamente pod kabátom, sypať kolegovi na hlavu injekčné striekačky, pobiť sa o papierovú figurínu, hulákať do megafónu po uliciach ako nepríčetný alebo neustále narušovať dôstojnosť slovenského parlamentu svojimi tragikomickými teátrami.
Všetci to skrátka berú ako normálnu súčasť slovenskej politiky, ktorá sa tak postupne degraduje a „zmatovičieva“. Vy sa z úlohy verejného gašpara vytešujete, hoci normálny človek by sa ňu hanbil. No s týmto by som sa ešte vedel zmieriť – veď nejedna inštitúcia má svojho maskota, prečo by ho nemohol mať aj parlament. Ako však hovorí klasik, maskot sa nepúšťa na ihrisko. To patrí hráčom, ktorí dodržujú pravidlá, zatiaľ čo maskot svojimi opičkami zabáva publikum.
No predstava, že by ste sa po najbližších parlamentných voľbách mohli stať predsedom vlády, je absolútne desivá. Ak sa z maskota stane kapitán, mužstvo je nevyhnutne odsúdené na tragédiu. Všetci preberú jeho šialené spôsoby, fauly sa stanú pravidlom, pľuvanie na súpera normou a nerešpektovanie rozhodcu tou najväčšou zábavou. Predseda vlády je jedným z troch najvyšších reprezentantov slovenského národa! Vy chcete zastupovať Slovensko, keď každý slušný človek sa za Vás hanbí už teraz? Vy chcete rokovať s Angelou Merkelovou, Emanuelom Macronom či Donaldom Trumpom? Však ešte aj ten Trump sa z vás bude smiať, a to už je čo povedať.
Nedá sa na takejto krátkej ploche zhrnúť všetka zloba, ktorú ste v slovenskej politike spôsobili. No skúsim pripomenúť aspoň základné fakty, ktoré vás absolútne diskvalifikujú na akúkoľvek verejnú funkciu.
Začnem tým najčerstvejším. Vy že ste bojovník proti korupcii? Dovoľte, aby som sa zasmial. Prvým Vaším verejným počinom vo funkcii poslanca bolo predsa oznámenie, že Vám niekto ponúkol úplatok 20 miliónov korún, ak povalíte Radičovej vládu. Po pár dňoch ste to obrátili na žart. Pýtam sa Vás – prečo ste dodnes nezverejnili meno toho človeka? A ako vysvetlíte, že o rok a pol ste spravili presne to, za čo vám sľubovali peniaze – a povalili ste svoju vlastnú vládu?
Váš boj proti korupcii je primitívne divadlo pre kamery a o úrovni slovenskej žurnalistiky najlepšie vypovedá fakt, že Vám to novinári stále žerú. Prečo nezverejníte odpočet, koľko Vami hrmotne ohlasovaných káuz skončilo vypátraním a odsúdením páchateľa? Ja neviem ani o jednej. A ak niektoré vyšetrovatelia či prokurátori preverili a nenašli žiadne porušenie zákona, ospravedlnili ste sa ľuďom, ktorých ste verejne zhanobili? Neviem ani o jedinom takom prípade. Mne a ani kolegyni Šimkovičovej ste sa tiež neospravedlnil, napriek tomu, že mandátový a imunitný výbor rozhodol, že sa musíte ospravedlniť! Kedže ste tak doposiaľ neurobili a povedal ste, že ani tak neurobíte, sme nútení na vás podať trestné oznámenie za urážku na cti! Ste hulvát a arogantný človek.
Vy že budete chrániť naše spoločné peniaze? Vy – usvedčený daňový podvodník? Veď len premlčanie vášho zločinu bráni tomu, aby ste za svoje podvody pykali. Neváhali ste do nich zatiahnuť vlastnú matku, keď ste tvrdili, že ste spolu s ňou denne najazdili 600 kilometrov, každý jeden deň, víkend či sviatok! To sa fakt nehanbíte?
Vy že budete transparentný? Tak prečo nepoviete celému Slovensku, ako Vaše štvorčlenné hnutie, či skôr politická štvorosobová eseročka, minula za osem rokov vyše desať miliónov eur? Áno, presne toľko ste dostali zo štátneho rozpočtu. Prečo nedáte rozpis, koľko CT-čiek sa z toho dalo nakúpiť? Veď to robíte pri každej príležitosti.
Mimochodom, Vaše štvorčlenné hnutie. Akým právom vás polointeligentní novinári a komentátori zaraďujú medzi „demokratickú opozíciu“? Čo je na Vašom hnutí demokratické? Máte stanovy? Verejne volených funkcionárov? Predsedu? Môže sa Vaším členom stať ktokoľvek, kto sa stotožňuje s Vaším programom? Na všetky otázky je odpoveď „nie“. Takže žiadne hnutie, ale obyčajná uzavretá sekta vedená diktátorom. Okolo demokracie ste neprešli ani rýchlikom.
Opisovať Vaše cirkusové výkony v parlamente by vydalo na „zobrané spisy“, takže pripomeniem len to najdôležitejšie. Rozumiete, že podľa všetkých platných zákonov už dávno nie ste poslanec? Áno, ako prvý človek v slovenskej histórii ste dvakrát porušili zákon o konflikte záujmov, za čo je jasná sankcia – odobratie mandátu! Len opatrnosť, ak nechcem povedať priamo zbabelosť niektorých parlamentných kolegov spôsobila, že Vám nakoniec Národná rada nekonštatovala zánik mandátu. Nechceli riskovať, že sa budete vydávať za druhého Gauliedera alebo že sa na tlačovke zasa rozplačete. No pre mňa dávno nie ste poslancom.
Napokon, ani ste ním istý čas neboli. Ešte som v živote nevidel, aby niekto len tak, z vlastného rozhodnutia, nechodil pol roka do práce. Vy ste to urobili. Pol roka ste neboli v parlamente. To je to najhrubšie pohŕdanie voličmi, aké som kedy zažil. Hej, dali ste mi mandát, ale mne sa nechce – tak vás mám v paži.
Ale voličmi pohŕdate aj inak. Neplníte svoje sľuby a klamete. Dvakrát ste sľúbili referendum, raz ste dokonca kvôli tomu oblepili Slovensko svojím prihlúplym úsmevom – a nič. Sľúbili ste, že ak v eurovoľbách nedostanete aspoň 50-tisíc krúžkov, odídete z Národnej rady. Dostali ste nula krúžkov, lebo ste nesplnili ani len ten sľub, že budete kandidovať. V parlamente ste stále. Jednoducho klamete, až sa vám práši z úst. Mimochodom, klame mnoho politikov – ale okrem vás sa nikto nezníži k tomu, aby voličom servíroval čaj so svojou fotkou ako „dúšok plný pravdy“. Snáď z toho nikomu neprišlo nevoľno.
Najviac zábavné je, keď sa vaši potenciálni koaliční partneri vo vidine válovov začnú predháňať v ubezpečeniach, že Vaša vláda by vydržala celé štyri roky. No pravdaže. Veď vy ste v opozícii dvakrát nedokázali udržať vlastný klub! A vždy ste sa porozchádzali v zlom a vzájomne ste na seba brýzgali.
O vzťahu ku koaličným partnerom ani nehovorím. Niet medzi nimi ani jedného, ktorého by ste do krvi neurazili. Ale to je predsa váš postoj – vraziť jednou rukou dýku do chrbta a druhou sa ísť objímať. Tak ako ste pred štyrmi rokmi ako ten najhorší eštébák nahrali Radoslava Procházku a potom ste sa náramne čudovali, že s Vami nechce vládnuť. Keby sa dnes Vaši potenciálni partneri tak netriasli do vládnych kresiel, dali by Vám košom takisto.
Pán Matovič, som presvedčený, že slovenský národ vo voľbách nepripustí, aby ho reprezentoval človek ako vy.
Podľa môjho úsudku ste šialený, nebezpečný, no najmä zlý človek. Desím sa toho, kam by sa Slovensko pod Vaším vedením dostalo. Aj dnes ste sa s OĽANO vysmiali dôchodcom a matkám s deťmi, keď ste nepodporili dôchodky a zvýšenie prídavkov na deti! Možete sa hanbiť, ste obyčajný populista a klamár u mňa a myslím, že aj u 90% národa!
Jedinou možnosťou, ako tomu zabrániť, je dať hlas stranám, alebo hnutiam, ktoré sú zárukou normálneho, demokratického vývoja a ktoré plne rešpektujú slovenské národné, kresťanské a sociálne hodnoty, ako je napr. politické hnutie “Hlas Ľudu. č.21”
Ak súhlasíte, zdieľajte prosím.
Peter Marček
Zdroj: https://www.facebook.com/peter.marcek.5
Zdroj foto: https://www.ta3.com/clanok/1153065/slovensky-nezaradeny-poslanec-odcestoval-na-okupovany-krym.html, ITA/Marko Erd- Marček
Zdroj foto : Matovič, https://www.youtube.com/watch?v=EGvXi5bGoEk

PODPORTE NAŠU PRÁCU

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Posledné články

Najvačšia zrada Slovenska?! Fico sa postavil pred rečnícky pult! To, čo nasledovalo parlament nečakal…

Najvačšia zrada Slovenska?! Fico sa postavil pred rečnícky pult! To, čo nasledovalo parlament nečakal...Robert Fico a jeho prejav v parlamente na zamyslenie: TOTO bola...

Žiak obvinil Blahu, že si zabil vlastného otca! Potom nastalo PEKLO v parlamente…

Žiak obvinil Blahu, že si zabil vlastného otca! Potom nastalo PEKLO v parlamente...Opozičný poslanec Miroslav Suja sa zastal Ľuboša Blahu, ktorému prednedávnom zomrel otec....

Padni komu padni! Žilinka urobil nekompromisný krok: “Dočasné pozastavenie výkonu funkcie prokurátora…

Padni komu padni! Žilinka urobil nekompromisný krok: "Dočasné pozastavenie výkonu funkcie prokurátora...Generálny prokurátor Maroš Žilinka na socialnej sieti Facebook pozastavil výkon funkcie prokurátorovi. O...

VYVOLENÍ? Video, ktoré by najradšej vládny poslanci vymazali! Drsná pravda o rúškach…

VYVOLENÍ? Video, ktoré by najradšej vládny poslanci vymazali! Drsná pravda o rúškach...Opozičný poslanec Milan Mazurek nahral video, ktoré zachytáva opozičných poslancov."Máte aj vy už...

Nečakané odhalenie? “Pani Čaputová ste podozrivá z ťažkej sprenevery! Z korupcie! A rodinkárstva. Je čas, aby ste vysvetlili Slovensku, čo ste to preboha spáchali…”

Nečakané odhalenie? "Pani Čaputová ste podozrivá z ťažkej sprenevery! Z korupcie! A rodinkárstva. Je čas, aby ste vysvetlili Slovensku, čo ste to preboha spáchali..."Priznám...