štvrtok, 27 januára, 2022

Marček vybuchol a naložil Kiskovi! Toto je na okamžité trestné oznámenie!

Posledné články

Marček vybuchol a naložil Kiskovi! Toto je na okamžité trestné oznámenie!

Poslanec Peter Marček opäť raz naložil Andrejovi Kiskovi. Rozzúrila ho politická relácia na televíznej stanici TA3 v ktorej Kiska otvoril tému vraždy novinára Jana Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnirovej.

Podľa Marčeka Kiska prekročil všetky hranice korektnosti v diskusii. Marček sa rozzúril na Kisku tak ako nikto predtým! Toto je na okamžité trestné otnámenie! Po relácii zverejnil poslanec NRSR poriadne pikantný status.

Celé znenie statusu Petra Marčeka na sociálnej sieti Facebook

„Toto snáď nie je možné, toto je taká nehoráznosť, arogancia a nehoráznosť od tohto úžerníka, daňového a pozemkového podvodníka, sorosovho agenta a podľa názoru mnohých vlastencov, vlastizradcu!

Marček vybuchol a naložil Kiskovi! Toto je na okamžité trestné oznámenie!

Pevne verím, že tento bezcharakterný človek má takú odvahu a drzosť hovoriť o vražde Janka Kuciaka a jeho snúbenice a určiť v priamom prenose objednávateľa “dvoch” vrážd, pokiaľ sú známe všetky fakty tohto ohavného činu vieme, že zavraždený mal byť iba novinár Janko a nie jeho snúbenica!

Toto je tak vážne obvinenie Smeru, od tohto bezcharakterného klamára, že mi až vskypela žlč a napriek tomu, že nie som voličom Smeru, si myslím, že toto je brutálne za čiarou a boli prekročené všetky hranice korektnosti! Toto je na okamžité trestné otnámenie! A.Kiska, v tom čase prezident SR, nemal ani toľko slušnosti, aby sa predčasne vrátil z lyžovačky!!! Veru ruku by som nedal do ohňa za to, či aj tento nečestný človek o tejto vražde nevedel a preto si istil aliby lyžovačkou? Chcel by som sa predsedu Žaľuďov, exprezidenta A.Kisku otvorene opýtať, či vedel o príprave tejto vraždy, jeho priateľom bol aj T.Nicholson, ktorý bol tesne pred vraždou u Janka a dodával mu informácie!

Taktiež je priateľom D.Lipšica, ktorý veľmi dobre vedel o Jankovi a poznal sa dôverne s Alenou Zsuzsovou, s ktorou nielen komunikoval, ale mal s ňou pravdepodobne aj určitý pomer! Nehorázne a neuveriteľné, čo si tu na Slovensku dovoľujú títo ľudia, ako tu funguje spravodlivosť? Slušní policajti, prokurátori, sudcovia sú zastrašovaní a ťažko sa im pracuje pod tlakom! Mám preto ale návrh, ako toto ukončiť, kebo všetko je iba v rukách slovenského národa, jeho občanov-voličov, v týchto rozhodujúcich voľbách 29.02.2020.

Preto voľte pronárodné strany, voľte Hlas Ľudu č.21. Ak súhlasíte s mojím názorom, zdieľajte a šírte ho prosím! Toto zlo musíme zastaviť už teraz, tým, že sa zúčastníme Volieb 2020 a správne zavolite!!“ vyjadril sa Peter Marček

 

Zdroj: https://www.facebook.com/peter.marcek.5

Zdroj foto: https://tv.nrsr.sk/archiv/tlacovakonferencia/7/3997, Marček

 

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články