pondelok, 6 decembra, 2021

Marčekov otvorený list progresívcom, liberálom a všetkým tým, ktorí chcú meniť históriu!

Posledné články

Marčekov otvorený list progresívcom, liberálom a všetkým tým, ktorí chcú meniť históriu!

Bývalý poslanec NRSR Peter Marček bez servítky poukázal, kto nás skutočne oslobodil v 2 svetovej vojne. Už onedlho je tu 75 výročie porážky nad fašizmom. Líder strany Hlas Ľudu sa rozhodol venovat otvorený list všetkým liberálom.

Marček by zvážil vstup do SNS, Hlas ľudu môže kandidovať bez neho ...

Zdroj: SITA/Marko Erd

Otvorený list Petra Marčeka

Otvorený list všetkým progresívcim, liberálom a všetkým tým, ktorí chcú meniť históriu!!!

My staršia generácia vieme, kto oslobodil Európu od fašizmu v 2.svetovej vojne, teda vrátane Slovenska a teraz, keď sa blíži termín 9.mája, čiže 75 výročie porážky fašizmu, si naša vláda dovolila na čele s predsedom vlády SR I.Matovičom, ministrom zahraničných vecí

 

I.Korčokom, ministrom obrany L.Naďom a prezidentkou SR Z.Čaputovou zadefinovali našich osloboditeľov, Ruskú Federáciu bezpečnostným rizikom!

Čaputová podpíše 13. dôchodky | Konzervatívny denník

 TASR/Jaroslav Novák

 

Milé dámy, vážení páni, toto nesmieme nikdy dopustiť a nie že nás staršiu generáciu nikto nepresvedčí o opaku, ale nesmieme dopustiť, aby ani naše deti a vnukov niečo také učili na školách! Dajme si na tom záležať, hovorme s nimi o tom, vysvetľujme im pravdivú históriu!

Jaroslav Naď po výsluchu na NAKA: V spise som videl evidentné ...

Zdroj: Branislav Wáclav / Aktuality.sk

Mám celoživotných priateľov, manželov, spolužiakov z vysokej školy, ktorí niekoľko rokov prežili v zahraničí, konkrétne v Toronte a toto mi napísali po zhliadnutí tohto vídea:

Korčok ako minister zahraničných vecí je vynikajúca voľba, zhodujú ...Zdroj: SITA/Diana Černáková

Máme kamoša, ktorého otec, žid, bol v koncentráku. Desil sa aj počas silnej búrky. Ten kamoš nám povedal. Nebyť sovietskej armády, tak tu doteraz máme Hitlera a jeho nasledovníkov. Toto by mali písať naše médiá a učiť naše deti.

Svedectvá detí, ktorých rodičia, starí rodičia vojnu prežili. V Toronte sme mali kamošov, Rusku s manželom Kubancom. Nina sa volala. Tá nám rozprávala ako jej stará mama prežila blokádu Moskvy. Naozaj nemali čo jesť. Teraz máme v karanténe plné obchody. Vravela jej, že po niekoľkých dňoch hladovania, uvarila koženú kabelu a to jedli aby prežili. Vedia si to dnešní mladí predstaviť? Nie. A už vôbec hrôzy vojny nevedia pochopiť Američania, lebo ju nezažili.

Ak súhlasite s týmto názorom, tak ho zdieľajte prosím, aby si to čím viac ľudí uvedomilo a šírilo túto pravdu!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články