Slovensko

Marián Kuffa otvorene o liberáloch! Kázeň, ktorá šokovala veriacich

Marián Kuffa otvorene o liberáloch! Kázeň, ktorá šokovala veriacich Kňaz Kuffa patri medzi osobnosti, ktoré si servítku pred ústa nedávajú. Jeho názory...

Napísal Andrej · >
Marián Kuffa otvorene o liberáloch! Kázeň, ktorá šokovala veriacich

Marián Kuffa otvorene o liberáloch! Kázeň, ktorá šokovala veriacich

Kňaz Kuffa patri medzi osobnosti, ktoré si servítku pred ústa nedávajú. Jeho názory sú čisto konzervatívne a poukazujú na fakt, že Kuffa je stálym konzervatívcom, ktorým nepodporuje gen der ideológiu a liberálne názory. Zatiaľ, čo jeho “Kolegovia” Bezák či Halik otvorene podporujú Čaputovu a liberálov. Kuffa je naopak proti liberálnym hodnotám. Ešte 3. marca Kuffa upozorňoval pred prezidentskými voľbami.

“Pán Ježiš nezakazuje, aby si niekomu vytiahol triesku z oka… to je bratská láska, dobre… ale najskôr sebe brvno… “Pokora je pravda. Pokorní muži a pokorné ženy, robia možno prúsery, možno sú nerváci, ale z nich sa stávajú sympaťáci. Takýchto ľudí Boh špičkovo používa. To sú tí, ktorí vidia svoj vlastný hriech.

Najskôr vidí vlastnú nedokonalosť – ťahá brvno zo svojho oka. Vidí svoju úbohosť, ale vidí aj Božie milosrdenstvo a svätosť. Takýto človek, hoc je slabý, bude veľmi múdry. Taký dobre radí a je požehnaním pre národ.“

 
 

Marián Kuffa otvorene o liberáloch! Kázeň, ktorá šokovala veriacich

“A teraz čo s tým. Pozrite idú voľby – prezidentské voľby, voľby do europarlamentu, neskôr do Národnej rady. Voľby za voľbami. Všimnime si tých politikov, ako vnímajú oni seba. Z plnosti srdca hovoria ústa. Toto sme mali dnes v evanjeliu. Ako môže slepý viesť slepého? Padnú do jamy.

A ako môže niekto dobre vidieť, keď odmieta to najdokonalejšie svetlo, ktorým je Božie slovo…“ pokracoval Kuffa v kazni dalej.
Žiadna ideológia gender. Von s genderom! To nesmie byť len diplomat, ale buldozér, čo sa otočí a radlicou a vytlačí ten hnoj liberálny. Von zo Slovenska, my toto nechceme!“ vyjadril sa ostro Kuffa voci liberalom.

 

Kuffa po novom otvorene o Liberalnych krestanoch

“Liberáli sa aspoň priznávajú, že neveria v Boha. Ale liberálni kresťania povedia, že veria v Boha ale na druhú stranu povedia, že nenávidia Krista, ktorý k nám hovorí cez biskupov a kňazov. Kto vás počúva, mňa počúva. Kto vami pohŕda, mnou pohŕda. Tam máš odpoveď.”
A liberálnym kresťanom? Tí budú tvrdšie súdení, lebo oni veria v Boha. Liberálni kresťania, tak mútia vodu a tak špinia a podrážajú nám nohy,” hovorí Kuffa a dodáva, že za to všetko čo robia, budú prísnejšie súdení, lebo mali väčšie poznanie ako liberáli.
“Farizeji mali obrovskú chybu, že si mysleli, že sú svätejší než Kristus a zákoníci si mysleli, že sú múdrejší než Kristus a poúčali samotného Krista. A tak to aj dneska robia liberálni kresťania.”

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=524543084985782

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/kuffa-o-buducej-hlave-statu-nesmie-byt-len-diplomat-ale-buldozer-co-sa-otoci-radlicou-vytlaci-ten-hnoj-liberalny-gender-von-zo-slovenska-toto-nechceme/1694590, https://www.hlavnespravy.sk/kuffa-o-liberalnych-krestanoch-ti-su-este-horsi-nez-liberali-liberali-sa-aspon-priznavaju-ze-neveria-v-boha/1873051

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Marián Kuffa otvorene o liberáloch! Kázeň, ktorá šokovala veriacich”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *