Slovensko

Marint Klus: SaS má šancu nahradiť Smer.. Martin Klus Smer

Martin Klus Smer..   Člen a politickej strany SaS Martin Klus je dosť aktívny na sociálnej sieti Facebook. Dnes zverejnil príspevok v...

Written by Daniel
· 1 min read >
Martin Klus Smer

Martin Klus Smer..

Martin Klus Smer
Martin Klus Smer

 

Člen a politickej strany SaS Martin Klus je dosť aktívny na sociálnej sieti Facebook. Dnes zverejnil príspevok v ktorom tvrdí že terajší premiér strany Smer-SD Peter Pellegriny nahradí ex-premiéra Róberta Fica a taktiež že SaS nahradí Smer-SD. Sú to samozrejme odvážne slová niekomu by sa mohli zdať až populistické. Nakoľko strana SaS už viackrát deklarovala to že je pripravané a odhodlaná vládnuť. No voličov v posledných parlamentných voľbách nepresvedčila a nezostavila vládu, aj keď musíme priznať že k tomu takmer došlo.

 

Martin Klus Smer..

Príspevok na socálnej sieti začína týmto titulkom: “PELLEGRINI MÁ ŠANCU NAHRADIŤ FICA A SAS SMER
Poslanec Klus sa vo svojom tvrdení odvoláva na prieskum verejnej mienky. No v prípade parlamentých volieb sa dá ťažko určiť či sa dá skutočne spoľahnúť na volebné prieskumy. Nakoľko už sa viackrát ukázalo že nie sú spoľahlivé.

Martin Klus vo svojom facebook príspevku taktiež píše:

“…poslanec Fico dnes evidentne nie je pripravený odovzdať stranu nástupcovi a odísť do ústrania. A po druhé preto, lebo časť voličov tejto strany, by to jednoducho ani nepripustila. Pre nich je proste SMER večný predseda Fico.”

Musím trocha súhlasiť s Pánom Klusom nakoľko podľa tohto videa je vidieť že Róber Fico chce vyhrať voľby.
Avšak je to absolútne normálne nakoľko je zakladateľom strany a viac násobný premiérom tejto krajiny. Už len podľa tíchto faktov vieme že je to ambiciózny človek, ktorý “neháďže rukavicu do ringu”. 

 

Martin Klus: (Martin Klus Smer)

“Čím viac popularita premiéra Pellegriniho medzi smerákmi rastie, tým väčšia je šanca, že sa táto strana rozpadne ako domček z karát,”

V tejto vete si dovolím naopak nesúhlasíť.
Strana Smer-SD aj keď sa to teraz nezdá je stabilná vláda zo širokými štruktúrami, ktorá dokáže postaviť viacero kandidátov na vedenie strany. Avšak samozrejme Fico je stále hlava strany aspoň čo sa týka voličskej základne.

Smer-SD nie je strana, ktorá má okolo 200 členov ako je napríklad strana SaS. A to je rozdiel, ktorý si pán Klus asi neuvedomuje (avšak Dankov zákon to zrejme zmení).

Martin Klus:

“Však uvidíme už pri zostavovaní kandidátky na najbližšie voľby, ako bude “veselo”. Akokoľvek, čím skôr odíde táto strana do politického zabudnutia (rovnako ako svojho času neohroziteľné HZDS), tým lepšie .”

 


Zdroj:

Martin Klus Smer

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *