nedeľa, 28 novembra, 2021

Márna radosť premiéra Matoviča? TÁTO vec môže kedykoľvek VYBUCHNÚŤ!

Posledné články

Márna radosť premiéra Matoviča? TÁTO vec môže kedykoľvek VYBUCHNÚŤ!

Šokujúce „Priznanie“ Igora Matoviča malo už prvú „Úspešnú ochutnávku“ plošného testovania. Po plošnom testovaní v najviac infikovaných miestach na Slovensku vyjadril premiér Igor Matovič obrovskú radosť na sociálnej sieti Facebook. Minister Nad dokonca uvádza, že sa dalo otestovať omnoho viac ľudí, ako očakávali. V tomto je však háčik.

Člen krízového štábu poukázal na celkom zaujímavé zistenie. Peter Visolajský prišiel so správou o tom, že v Nitrianskej nemocnici pre testovali antigénovými testami 6 ľudí, ktorí mali tesne predtým potvrdený koronavírus presnejšími PCR testami, pričom antigénové testy, ktoré sa využívajú pri plošnom testovaní, ukázali pozitivitu len u 1 z nich.

Zdroj: TASR

V tomto prípade je tak zarážajúce, že z reálne 6 pozitívnych pri plošnom testovaní, bude odchádzať domov s informáciou o pozitivite jedného obyvateľa. To znamená, že svojim spôsobom môžu „Falošne negatívni“ Riskovať život ľudí, s ktorými sú v kontakte.

Matovič s touto informáciou vynaložil a upozornil Slovákov na sociálnej sieti Facebook

„Dnes bolo v 4 okresoch urobených 61 905 testov. Z toho bolo identifikovaných 2 225 infekčných ľudí na Covid-19! To je 3, 59% z testovaných.

POZOR!!! Keďže antigénové testy zachytávajú len tých ľudí s Covid-19, ktorí sú infekční … cca 4 450 ľudí dnes z testovania odchádzalo s pocitom, že sú zdraví, ale nie je tomu tak. Sú pozitívni na Covid-19, ale nie sú infekční.

Foto N – Tomáš Benedikovič

To môže znamenať – buď ste už infekční boli a už pre svoje okolie riziko nepredstavujete alebo vás infekčná fáza ešte len čaká v najbližších dňoch. Preto, PROSÍM, ZOSTAŇTE AJ s NEGATÍVNYM TESTOM NAĎALEJ MIMORIADNE OPATRNÍ, lebo neviete či nie ste niekto z tých, kto bude v najbližších dňoch infekciu nenápadne šíriť … alebo ním nebude niekto, s kým sa v najbližších dňoch stretnete, varoval nič netušiac ich ľudí.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články