Slovensko

Maroš Kramám hrubo urazil Čaputovú. Táto to vôbec nečakala

Maroš Kramám hrubo urazil Čaputovú. Táto to vôbec nečakala. Do relácie televízie JOJ zavítala prezidentka Zuzana Čaputová v podobne tajného hosťa. Na...

Napísal Daniel · >
Maroš Kramám hrubo urazil Čaputovú. Táto to vôbec nečakala

Maroš Kramám hrubo urazil Čaputovú. Táto to vôbec nečakala. Do relácie televízie JOJ zavítala prezidentka Zuzana Čaputová v podobne tajného hosťa. Na tom by nebolo nič zvláštne, ak by si z nej zostava v podobne: Jozef Vajda, Maroš Kramár, Michal Hudák a Marián Čeky Čekovský nerobila srandu. Samozrejme páni všetko bolo myslené s humorom a páni mali na sebe masky, teda nevedeli o koho ide.

Zuzana Čaputová bola pozvaná na jubilejné odvysielanie 300-tej časti Inkognita.
Účinkujúci nemali tušenie, kto sedí oproti a to bolo práve na tom komické. Po príchode prezidentka do štúdia zožala veľký potlesk. No Kramár hneď v úvode povedal:

„Po tomto potlesku táto osobnosť dlho žiť nebude, lebo takú slávu mladý človek ešte dosiahnuť nemohol.“ 

„Nebude to nejaká opica zo zólogickej?“

 

Maroš Kramám hrubo urazil Čaputovú

 

 
 

Potom čo si účinkujúci dali masky dole, nastalo prekvapenie. Maroš Kramár sa ospravedlnil Zuzane Čapútovej. No tá  si s toho nič nerobila a ostala stále vyrovnaná.
Takéto chvíle sa v Inkognite stávaju bežne. Účinkujúci si niekedy proste nevedia rady. Potom sa niet čo čudovať, že relácia dostala pokutu za nevhodné správanie jej účinkujúcich. Dosť často sa v relácií objavujú nevhodné dvojzmysli či narážky na hostí.

No na druhej strane sa stalo Inkognito známym a polulárny seriálom. Hostia dostali dostatok ocenení, medzi ktoré patrí aj najvyššie ocenenie na Slovensku Otto.
Inkognito je predovšetkých americkou reláciou a seriálom. Je tak tomu, už od 50. rokoch a stále pokračuje. Či sa toľko času dožije aj Slovenská verzia, tak to uvidíme.

 


Zdroj: https://koktail.pravda.sk/z-obrazovky-i-spoza-nej/clanok/532008-zuzana-caputova-ako-tajny-host-v-inkognite-nic-netusiaci-kramar-teda-perlil
Foto: expres,sk
Maroš Kramám hrubo urazil Čaputovú

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

4 Replies to “Maroš Kramám hrubo urazil Čaputovú. Táto to vôbec nečakala”

  1. Inkognito, chlapci, chlapci, zdá sa vám, že byť vtipný za každú cenu je in? Toto si ˇpani prezidentka nezaslúžila, jednak zastáva vysoký úrad, po druhé je to žena – dáma, nemusím ju mať rád, nemusí sa mi páčiť, ale je neslušné takto sa vyjadrovať ani v humoristickej relácii. Hňupí ste, Kramára by nemali viac brať do žiadnej relácie. Zabudli ste už na slušnú socialistickú výchovu.

  2. mik.adzima – V prvom rade prezidentka nemá tak dehonestovať úrad, že v záujme zvýšenia svojej popularity bude vystupovať v komerčných TV a už vôbec nie v programoch tohto zamerania ! Na svoju prezentáciu nemá dosť miesta vo výpalníckej RTVS ktorú aj keď nepozeráme, musíme platiť ? Viem, pre niekoho je to také americké – rovnako ako pôvod scenára. Inak tzv. hádači dopredu vedia, kto bude tzv. tajný hosť ?

  3. Nie … nevedia vopred, mam to overene z prvej ruky … mne sa nepači že sa niekedy spravaju ako debili z mentalnym postihnutim …
    …. občas sledujem Inkognito lebo uź s napatim čakam na Criminal minds – ten ide na Jojke hned za tym ale fakt je ich spravanie nemiestne .. nevedia kto prišiel a toto mu vyjde z tej papule. ?
    To by som si nikdy nedovolila … zhovadil sa sam ten Kramar poriadne, ešte že tam nesedela Zdena ta by ich trochu krotila : D

  4. Je neuveritelne,ze taky odpad,ako je Kemka,dovoli si v priamom prenose drzo,arogantne urazat ludi,ktori na rozdiel od neho uz v zivote nieco dokazali,vo svete su uznavani ako politici i ako ludia a tento akoze „umelec“ im nesiaha ani po clenky. A nie je cudo,ze ho do relacie pochybnej urovne,pozyva dalsi moralny odpad ako je vraj “ novinar“ Hrib. Hanba Slovenskeho naroda.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *