pondelok, 24 januára, 2022

Maroš Kramár drsne o Slovenskej politike! Politikom odkázal toto!

Posledné články

Maroš Kramár drsne o Slovenskej politike! Politikom odkázal toto!

Maroš Kramár drsne o Slovenskej politike! Politikom odkázal toto! si servítku pred ústa nedáva a jeho politické názory je počuť hlasno celým mainstremom.

V minulosti skritizoval Kotlebovcov, Vládnu koalíciu či Andreja Danka.

Maroš Kramár drsne o Slovenskej politike! Politikom odkázal toto!

Po smrti Jana Kuciaka sa akoby každý jeden umelec chcel vyjadriť k aktuálnej politickej scéne. Kramar je jasným príkladom. O hercovi je známe, že je zástancom liberálnych hodnôt obdivujuci bývalého Českého prezidenta Pavla.

Tentokrát sa v rozhovore pre Nový Čas opäť o politike a vyjadril. Herca dožiera hlúposť ľudí. Podľa Kr amara si Slováci nevedia nájsť dostatok informácií a veľmi rýchlo naletia.
Maroš Kramar drsne o Slovenskej politike! Politikom odkázal toto!

Ale niečo, čo vás dokáže vytočiť, je politika, však?

Mňa skôr dožiera hlúposť ľudí. Akoby si nevedeli získavať informácie, naletia hneď na tú prvú. A zlé je aj to, že do politiky idú ľudia, ktorí predtým nemali nič, smrdeli grošom a keď sa tam dostali, ide im o to, aby na tom zarobili.

Alebo sú tam takí celoživotne prešibaní, ktorí chcú viac a viac. Málo ľudí tam ide s dobrým srdcom, presvedčením, že chcú pomáhať krajine. A smutno mi je, aj keď čítam postrehy ľudí, ktorí píšu na sociálne siete. Vyčítajú mi, že prečo sa my herci angažujeme, vraj máme len hrať.

Mňa nikto nikdy nezaplatil za žiadne politické názory, Sorosa osobne nepoznám.

Dobre by asi bolo nečítať tie komentáre.
Niekedy sa dokonca neovládnem a odpovedám im, tým trollom. (smiech) To hneď vidíte, že pod tým menom nik skutočný neexistuje, nemá tam ani fotku a ja mu píšem: „Veď priznaj meno!“

Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/830008/maros-kramar-drsne-o-slovenskej-politike-toto-nasi-zakonodarcovia-nech-ani-necitaju-video/

foto: Herec Maroš Kramár

Zdroj: br
  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články