Slovensko

Maroš Šefčovič podporil gay materskú. Jeho asistent získal dieťa nelegálnym spôsobom?

Maroš Šefčovič podporil gay materskú. ExtraPlus uverejnil informáciu o poradcovi Maroša Šefčoviča, ktorý žije dosť netradične. Poradca Maroša Šefčoviča Dan Sobovitz sa...

Written by Daniel
· 1 min read >
Maroš Šefčovič podporil gay materskú

Maroš Šefčovič podporil gay materskú.
ExtraPlus uverejnil informáciu o poradcovi Maroša Šefčoviča, ktorý žije dosť netradične. Poradca Maroša Šefčoviča Dan Sobovitz sa narodil v Izraeli a je gayom. Žije spolu so svojím manželom Grégorym Merlym, ktorý pochádza z Francúzka. Pri sobáši si tento pár zvolil spoločné priezvisko Merly-Sobovitz. Tento poradca spravuje Šefčovičovi sociálne siete a píše mu príhovory.

 

Maroš Šefčovič podporil gay materskú

Keďže dvaja muži nemôžu splodiť dieťa, tak sa ho asistent Maroša Šefčoviča rozhodol získať inak. Použil spôsob, ktorý je vo väčšine štátov v európskej únii nelegálny. Telavívska agentúra ponúkla do výberu ženu s menom Kristína Bradyová. A Bradyová sa stala náhradnou matkou pre ich dvoch synov Yuliho a Thea.
Celá táto aktivita stála stotisíc eur. Avšak pre euro úradníkov je to zrejme zanedbateľná cena.

No európska únia zachádza ďalej a pripravuje zákon, ktorý by pre gayov a lezby zaistil materskú dovolenku.
Portál ExtraPlus ďalej uvádza to, že Maroš Šefčovič zaistili pre svojho poradcu 24 mesiacov plateného voľna, teda niečo podobné ako materská dovolenka. Je to zaujímave zistenie, keď niekto dostane materskú dovolenku a pričom nikoho neporodil.

 

„Šéf kabinetu viceprezidenta komisie Šefčoviča (Slovák Juraj Nociar, jeden z najväčších finančných darcov Šefčoviča v prezidentskej kampani – pozn. red.) schválil moju žiadosť o špeciálnu rodičovskú dovolenku v mene viceprezidenta. Obaja mi navyše poslali veľmi pekné správy a gratulácie k narodeniu synov,“ povedal Dan

Dan uviedol o Šefčovičovi (Maroš Šefčovič podporil gay materskú):

 „Myslím si, že je naraz konzervatívny aj otvorený človek,“ a taktiež ho Šefčovič podporil v tejto otázke “materstva” 

 

Šefčovič sa vo svojej prezidentskej kampane prezentoval ako konzervatívec a človek, ktorý zastáva tradičnú rodinu. Zrejme len klamal, keď jeho európske konanie nasvedčuje niečomu inému. Žiaden zástanca tradičnej rodiny!
Tak ako väčšina politikov, zrejme aj pán europoslanec Šefčovič má viacero tvári. Presne tak ako sa na klasického slovenského politika patrí.
Obhajuje slovenské záujmy v zahraničí? Alebo súži nikomu inému?

 


Zdroj: extraplus,sk/clanok/sefcovic-podporil-gay-matersku

Maroš Šefčovič podporil gay materskú

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *