pondelok, 6 decembra, 2021

Prešiel si PEKLOM! Moderátor na pokraji nervového zrútenia! „Sajfa je podvodník najväčšieho zrna…“

Posledné články

Martin Dano naložil moderátorovi Sajfovi. Sajfu prosí o túto vec! Sajfa je podvodník najväčšieho zrna…

Zdroj: TOPKY.sk

Novinár Martin Daňo sa  live relácii venoval súčasnému moderátorovi a blogerovi Sajfovi, s ktorým v minulosti absolvoval rozhovor pred prezidentskými voľbami. Rozhovor sa mal niesť v duchu profesionálnej debaty na úrovni.

Sajfa však tento rozhovor nezvládol a po prezidentskom kandidátovi Daňovi viac krát išiel ako po „údenom“. Množstvo komentujúcich s vedením rozhovoru absolútne nesúhlasila. Ak porovnáme identický rozhovor s ostatnými kandidátmi zistíme, že Sajfovi pravdepodobne Martin Daňo poriadne vadí.

Nezvládnutý rozhovor v ktorom to moderátor Fun radia poriadne prepískol.

Martin Daňo naložil moderátorovi Sajfovi. Sajfu prosí o túto vec! Sajfa je podvodník najväčšieho zrna…

Investigatívny novinár Martin Daňo si tentokrát servítku pred ústa nedal a venoval pol hodinové live vysielanie práve moderátorovi Sajfovi. Novinár známeho moderátora nazval podvodníkom najväčšieho zrna. Tak isto poukázal na jeho súčasných partnerov Samsung či Mercedes. Nakoniec vyzval Sajfu, aby zverejnil komunikáciu s Mariánom Kočnerom na sieti Whats up.

Video bolo následne vymazané

„V mobile Mariana Kočnera sa nachádza aj komunikácia Mateja Sajfa Cifru. Komunikovali a obchodovali do posledných dní slobody Kočnera?“ vyjadril sa novinár pod jeho video.

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články