piatok, 28 januára, 2022

Martin Daňo sa stal oficiálnym kandidátom na prezidenta SR

Posledné články

Martin Daňo sa stal oficiálnym kandidátom na prezidenta SR

Martin Daňo sa stal oficiálnym kandidátom na prezidenta SR
Martin Daňo sa stal oficiálnym kandidátom na prezidenta SR

Prezidentské Voľby

Sú nenávratne blízko a my poznáme prvých oficiálnych kandidátov na prezidenta Slovenskej republiky. Zatial čo 99% prezidentských kandidátov zbieralo podpisy na ulici, Martin Daňo sa rozhodol podpisy vyzbierať pomocou poslancov NRSR. Stačilo mu nato 15 poslancov, ktorý by ho posunuli k prezidentských voľbám.

Dlhá trnitá cesta

Bola to však dlhá a tŕnitá cesta, ktorá si vyžiadala hodiny chôdze, behania a prehovárania známych a menej známych poslancov NRSR. Nie všetko však malo taký voľný spád, ako si novinár Daňo predstavoval. Dokonca prekvapil aj širokú verejnosť, kedy sa mu aj Kotlebovci obrátili chrbtom. Práve Kotlebovci hlásajú dlhodobo slobodu slova a bojujú proti cenzúre. V praktickosti však spravili úplne identickú vec, ako ostatní, ktorí sa obrátili chrbtom Daňovi.

 

Martin Daňo sa stal oficiálnym kandidátom na prezidenta SR

Veď išlo len o jeden podpis, ktorý by Daňa posunul k prezidentským voľbám. Nakoniec tak či tak rozhodujú ľudia, ktorí demokraticky rozhodnú, kto sa skutočne stane prezidentom. Marián Kotleba sa z veľkou pravdepodobnosťou obával konkurencie. Naopak Boris Kollár Daňovi podpis okamžite dal a bol aj medzi prvými. Sami vieme, že Milan Krajniak je v Kollárovej strane a tak isto kandiduje za prezidenta. Na druhej strane Kollar poukázal, že sa nebráni podpisu pre človeka, ktorý prakticky ešte nič neznamená.

Postupne Daňovi hlasy pribúdali. A aj ten, kto neveril začal veriť čoraz viac a viac, že Martin Daňo môže naozaj týmto experimentom poukázať na fakt, že sa dá skutočne obrátiť na niektorých poslancov aby vám ten spomínaný podpis dali.

V mnohých tvárach je však Daňo len obyčajným bláznom a vlastne takou chodiacou kamerou, ktorá kameruje všetko na vôkol parlamentu, úradov či miest. Je však smutné, že Daňovú prácu často nevidí ani pravica či ľavica. Za Daňom sa však ukrýva obrovský balvan práce poukazovania na súčasných úradníkov, exekútorov či politikov. Treba spomenúť aj na súdny proces s Poliačikom.

Či sa to niekomu páči alebo nie Martin Daňo si kandidatúru na prezidenta zaslúži. Keď za prezidenta môžu kandidovať podnikatelia, vedci či právnici prečo by nemohol Daňo, ktorý dlhodobo poukazuje na systémovú skazenosť? Komu Daňo tak prekáža?

Martin Daňo sa stal oficiálnym kandidátom na prezidenta SR..

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články