pondelok, 6 decembra, 2021

Matovič bude peniť! „PROSÍME ŤA, PAVLINKA!“ Neuveríte o, čo prosí Blaha ženu premiéra Matoviča

Posledné články

Matovič bude peniť! „PROSÍME ŤA, PAVLINKA!“ Neuveríte o, čo prosí Blaha ženu premiéra Matoviča

Opozičný poslanec Ľuboš Blaha na sociálnej sieti okomentoval správanie premiéra Matoviča. Podľa Blahu je premiér zúfalý. Blaha ma však riešenie, s ktorým prekvapil Slovákov.

Matovič je totálne zúfalý. To, s čím prišiel dnes, je kompletné spochybnenie hodnoty spravodlivosti ako takej.

IGORKO SA TRÁPI – AKO DOKÁZAŤ SVOJMU VOLIČOVI, ŽE NIE JE ÚPLNÝ MORÁLNY ODPAD?

Vec sa má takto. Matovič na jednej strane nechce prísť o svoju moc a tak silou mocou obhajuje Kollárovu zlodejinu diplomovky a stihol sa už blysnúť vetou, z ktorej sa už tretí deň obracia žalúdok každému normálnemu Slovákovi – vraj sa nebude hrať na principiálneho.

To už si rovno mohol dať ako nový slogan – Matovič chráni zlodejov.

On vie, že vyznieva ako morálny odpad. A preto sa úporne snaží vymyslieť pre svoj postoj nejakú morálnu legendu, aby nepoprel svoj imidž bojovníka proti mafii a korupcii, ktorý mu v kolektívnom poblúznení pred pár mesiacmi zožralo 25% voličov. Ja viem – smutné.

BORIS JE VRAJ VINNÝ, IBA AK ODSÚDIME VŠETKÝCH!

Výsledkom je táto lahôdka: Matovič dnes vyhlásil, že obhajuje Kollárov podvod preto, lebo nechce trestať za plagiátorstvo iba jedného človeka (Kollára), ale všetkých, kto neprejdú spätnou kontrolou originality.

Čiže Borisova zlodejina je úplne v pohode, pokým neodsúdime všetkých plagiátorov sveta. Úžasné. Igor vymyslel.

Skúsme si tento Matovičov feši nápadík rozobrať do dôsledkov.

1. CHYSTÁŠ SA AMNESTOVAŤ VRAHOV, PÁN PREMIÉR? A PUSTÍŠ AJ KOČNERA?

Na základe tej istej logiky by mohol Igor vyhlásiť všeobecnú amnestiu pre všetkých vrahov.

Oni síce boli usvedčení za vraždu, ale celkom isto by sa našli aj takí vrahovia, ktorých sa nepodarilo chytiť alebo usvedčiť. Je toto spravodlivé pre tých, ktorých chytili? Matovičovi predsa musí pukať srdce, aké je to pre nich nefér.

Pusťme ich všetkých a nechajme ich na slobode dovtedy, kým nevyšetríme všetky vraždy na Slovensku. Takže čo, Igor, ideš púšťať na slobodu odsúdených vrahov?

A platí to aj na Kočnera? Budeš bojovať za slobodu pre Mariána? V mene spravodlivosti pre Borisa?

2. JE SPRAVODLIVÉ MATOVIČOVI VYKRADNÚŤ VILU?

Foto – TASR
Foto – TASR

Iný krásny príklad som si prečítal na stene Juraja Draxlera. Citujem:

„Ak niekedy Igorovi Matovičovi vykradnete vilu, pamätajte si, je to úplne v poriadku. Za zlodeja vás bude považovať len vtedy, ak sa spolu s vami podarí chytiť aj všetkých ostatných ľudí v republike, ktorí v posledných rokoch niečo ukradli. Inak si jeho televízor, počítače a obrázok Pavlínky v pozlátenom ráme môžete pokojne nechať“.

Ja len, že toto je spravodlivosť podľa Matoviča. Gratulujeme. Konečne tu máme to vysnívané slušné Slovensko, jupí.

3. SÚHLASÍM, SKONTROLUJME MATOVIČOVU DIPLOMOVKU

Tretí dôsledok je obzvlášť pikantný. Matovič si neuvedomuje, že si kope vlastný politický hrob.

Pretože prvý, komu celkom logicky skontrolujú diplomovku v systéme originality, bude on sám – a keď tam náhodou niekto naleje aj prácu ekonómov Karaszovcov z roku 1997, tak o titul s hanbou môže prísť aj magister Matovič.

Igorko, šup, šup, rýchlo volaj babe, čo ti tú diplomovku napísala, či náhodou niečo nepajcla – lebo to nerozchodíš.

Ja len, že ak teta Karma po Kollárovi nachytá aj Matoviča, navrhnem ju na Nobelovu cenu.

ŽE SI TO ISTÉ NEŽIADAL AJ PRI ANDREJOVI DANKOVI, DRAHÝ

Priatelia, Matovič sa len vyhovára. Jasné, že treba zlepšiť kontrolné mechanizmy u všetkých. A zlepšiť školstvo. A ísť po každom podvodníkovi.

To ale nič nemení na tom, že keď sa raz dôjde na podvod u Kollára, tak to musí mať dôsledky. O to viac, keď Matovič najviac vyhukoval, aby odstúpil Danko za svoju rigorózku – Danko bol pre Matoviča „zlodej“, kým Kollár je za to isté pre Matoviča „obeť“.

Veď to je postavené na hlavu, ako celý Igor. Už len čakám, kedy vyblafne, že aj Janko a Martinka by to tak chceli a on to všetko robí len pre nich.

PROSÍME ŤA, PAVLÍNKA!

Myslím, že by sme mali spísať petíciu a vyzvať Pavlínku, nech už Matoviča bez lexaurínu nepúšťa medzi ľudí – on sa každý deň zakopáva hlbšie a hlbšie a Slovensko sa kvôli takým ako on dostáva do ťažkej morálnej krízy. Hanba!

Ešte raz bude tento pajác drístať o slušnom Slovensku, obúchajte ho niekto po hlave Kollárovou diplomovkou.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články