piatok, 28 januára, 2022

Matovič by sa stretol s Mafiánom alebo Politická úroveň rovnajúca sa spodine ?

Posledné články

Matovič by sa stretol s Mafiánom alebo Politická úroveň rovnajúca sa spodine ?

Matovič by sa v pohode stretol aj s mafiánom. Samozrejme ak by mal informácie
Matovič by sa v pohode stretol aj s mafiánom. Samozrejme ak by mal informácie

Súčasný pravicový líder Obyčajných ľudí Igor Matovič opäť povedal perlu, ktorá sa nedá len tak vypustiť.

Igor Matovič je pravičiar, ktorý si občas zaperli a táto perla bude naozaj ďalšou do jeho zbierky. Tento krát to bola perla o mafiánovi. Matovičovi by vôbec nevadilo, že by sa stretol s Mafiánom.

Práve podľa neho je správne, keď sa poslanec jednoducho stretne s mafiánom. Matovičovi by išlo predovšetkým o „nejakú“ informáciu. O aké informácie by sa Igor Matovič pokúšal to naozaj neviem.

Paradoxom je, že dlhodobo bojuje proti korupcii ?

Teraz by mu nevadilo stretnúť sa s každým Mafiánom. Základnou podmienkou by bola pravdepodobne nejaká politická informácia, ktorá by mu pomohla v „pletkách“ na politickej úrovni. Práve politická úroveň jednotlivých politikov postupne naberá na obrátkach. Dokonca môžeme hovoriť o politickom dne. Pravica si naháňa body na ľavici. Egoistické hádky poslancov sú na každodennom programe. Reálne výsledky sa však nekonajú. Matovičovci a Sulíkovci bažia po nových voľbách (najlepšie by boli predčasné). Sulík, Remišová či Matovič čím ďalej tým viac rozprávajú o budúcom vládnutí. Stačí si všimnúť prvé slová v každej tlačovke.

Ak budeme vo vláde zmeníme…

Práve pravicové strany dlhodobo veria, že Smer-SD nemá šancu v nasledujúcich voľbách. Nie som žiadny ľavičiar ale na druhej strane by sa pravicové strany mali zaujímať viac o voličov ako vo vieru v budúce vládnutie. Mali by chodiť po regiónoch a stretávať sa ľuďmi. Komunikovať a snažiť sa ich motivovať k voľbám. Ľudia sú postupne z hádok Nicholsonovej, Danka, Matoviča a ďalších unavený. V praktickosti sa za obdobie 2 rokov od volieb nezmenilo vôbec nič. Samozrejme sa zvýšila miera hádok medzi jednotlivými politikmi.

https://www.youtube.com/watch?v=Aw8-FaZ5BtY

Politická úroveň rovnajúca sa spodine ? 

V poslednej dobe sa naozaj politická úroveň jednotlivých politikov dá v jednoduchosti nazvať iba spodinou. Je to síce tvrdý a nekompromisný názor ale v súčasnosti je to tak. Politici sa zaujímajú o svoje rigorózne práce. Potom sa Nicholsonová kameruje, že má vysvedčenie a Matovič by sa nemal problém stretnúť s mafiánom aby získal informácie. Hádka o výložkách „kapitána“ Danka a taktiež o Matovičovej modrej knižke.

https://www.youtube.com/watch?v=HP6ItCPD5f4

Je normálne aby sa v 21 storočí v politike diali takéto veci ? Je smiešne aby obyvateľstvo sledovalo takéto „melodramatické“ hádky, ktoré vôbec nie su na prospech Slovenskej republiky. Množstvo obyvateľov sa nachádza v existenčných problémoch. Množstvo ľudí emigruje vdaka tomu aká je situácia na Slovensku. Lídri sa však absolútne nezaujímajú o boj zlepšiť Slovensko.

Prvotná je pre nich moc a až potom situácia v krajine. Som dlhodobo zástancom pravicovej politiky. Som však smutný a nespokojný s aktuálnou situáciou, ktorá sa v Slovenskej republike deje. Egoizmus, arogancia je len ukážkou jednej aj druhej strany.

https://www.youtube.com/watch?v=XPOLBcJ_k3U

Zaslúžia si to ľudia ?

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-2018/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články