piatok, 21 januára, 2022

Matovič má v tom jasno! Ak TOTO neurobia Slováci som pripravený podať DEMISIU…

Posledné články

Matovič má v tom jasno! Ak TOTO neurobia Slováci som pripravený podať DEMISIU…

Igor Matovič dnes šokoval verejnosť tým, že prezradil na čom vláda už 3 týždne intenzívne pracuje. Vláda sa rozhodla pre plošné testovanie.

„Obávam sa, že súčasné ochranné opatrenia tým pádom fungovať nebudú. Takéto pretestovanie nám v žiadnom prípade nemôže ublížiť, môže nám len a len pomôcť,“ uviedol premiér.

Matovič tento plán považuje za jediný spôsob, ako sa môže zastaviť krivka. Ak by sa však plošné testovanie neuskutočnilo premier je pripravený urobiť rázny krok

Zdroj: zoznam.sk / Ján Zemiar

„Som ochotný od toho upustiť, ale zároveň zvolím demisiu,“

Testovanie podporil aj minister Richard Sulik na socialnej sieti Facebook

CELOPLOŠNÉ TESTOVANIE – SPRÁVNY KROK
Testy sú kúpené, na Dušičky pretestujeme všetkých obyvateľov a budeme vedieť, kto je a kto nie je nakazený. Potom je to na zodpovednosti infikovaných, aby dodržali karanténu.
Prosím veľmi pekne všetkých, aby sa testovania zúčastnili.

P.S.: test je antigénový, štát stojí 4€ (testovanie bude zadarmo), výsledok je do 20 minút a testovať sa bude vo volebných miestnostiach.

Zdroj: Richard Sulik/Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články