piatok, 21 januára, 2022

Matovič nadšený nebude! Slováci chystajú to čo nečakal! „Matelko, odíď, podaj čím skôr demisiu a tým zachrániš Slovensko!“

Posledné články

Matovič nadšený nebude! Slováci chystajú to čo nečakal! „Matelko, odíď, podaj čím skôr demisiu a tým zachrániš Slovensko!“

Bývalý poslanec a súčasný líder strany Hlas Ľudu pozýva 28.5 na námestie Slobody všetkých ľudí, ktorí nesúhlasia s vládou Igora Matoviča. Marček je dlhodobo silným kritikom Igora Matoviča.

Status ex-poslanca Marček a

Milí priatelia, Slovenky a Slováci, všetkých vás pozývame na nám.Slobody, aby ste prišli podporiť tento protest proti mnohým nezmyselným nariadeniam Vlády SR a najmä posľa mňa a nielen podľa mňa, nie svojprávneho premiéra I.Matoviča v súvislosti s pendlermi, repatriantami a vlastne celým národom, ktorí trpíme za jeho choré ego a Exibicionisionizmus!

Táto osoba by mohla kľudne účinkovať v ľubovoľnom seriály, TV novele, ale najlepšie na pódiu divadla jedného herca, kde by vo svetlách reflektorov predvádzal tie najlepšie herecké výkony!

Zdroj: SITA

Tento človek je podľa mnohých chorý, je to typický predstaviteľ roli chrobáka Truhlíka, ktorý všetko vie, všetko pozná, ale keď sa nesprávne rozhodne, tak to vždy skončí vinou niekoho druhého, to ona, to on, to oni….!!! Nehovoriac už o tom, že absolútne nerešpektuje svojich koaličných partnerov a našu ekonomiku vedie do katastrofy!

Počet nezamestnaných každým dňom rapídne rastie, krachujú menšie firmy, živnostníci a podpory sa nevie žiaden z nich dočkať, trvá to celú večnosť a možno ani žiadna neprilde! Myslím že stačilo Matelko, odíď, podaj čím skôr demisiu a tým zachrániš Slovensko! Priatelia, príďte podporiť tieto protesty, ktoré sa budú konať v rovnakom termíne v BA, BB aj v KE. Šírte a ZDIEĽAJTE prosím túto pozvánku, ak súhlasíte.

Zdroj: Peter Marček/Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články