Slovensko

Matovič sa pustil do novinárov! Spomenul Kisku, Beblavého a Progresívne Slovensko

Matovič sa pustil do novinárov! Spomenul Kisku, Beblavého a Progresívne Slovensko Zdá sa, že voľby 2020 budú naozaj zaujímavou “podívanou. Niekedy to...

Napísal Andrej · 2 min read >
Matovič sa pustil do novinárov! Spomenul Kisku, Beblavého a Progresívne Slovensko

Matovič sa pustil do novinárov! Spomenul Kisku, Beblavého a Progresívne Slovensko

Matovič sa pustil do novinárov! Spomenul Kisku, Beblavého a Progresívne Slovensko
Matovič sa pustil do novinárov! Spomenul Kisku, Beblavého a Progresívne Slovensko

Zdá sa, že voľby 2020 budú naozaj zaujímavou “podívanou. Niekedy to bol boj proti jednej strane. Matovič či Sulík boli pravé mainstremový odvážlivci, ktorí sa mediálne postavili proti Ficovi. Dodnes však vládna koalícia so SMEROM a situácia sa rapídne zmenila. Dnes je proti sebe pravdepodobne každá strana, ktorá do volieb pôjde. Po smrti Jána Kuciaka sa situácia rapídne zmenila. SMERU-SD padli preferencie a Slovensko spoznalo postupne nové tváre, ktoré by v budúcnosti najradšej vládli.

Treba pripomenúť, že súčasným trendom je Progresívne Slovensko, ktoré dostáva priam hlboký mediálny priestor. Kandidovať bude aj Andrej Kiska, ktorý vidí práve perspektívu a spojenie Progresívne Slovensko+Spolu naozaj reálne. Kedysi ich médiá milovali dnes sú strany, ako Sas či Obyčajní Ľudia odstrkovaný na druhú koľaj a postupne sama nich zabúda. Progresívci a Kiskovci im šťastne odoberajú skalných fanúšikov. Matoviča v poslednej dobe rozhorčila skutočnosť, že mediálny priestor čoraz viac dostáva Progresívne Slovensko. Na sociálnej sieti sa Matovič rozhorčene obul do novinárov.

Celý status Matoviča tu

Matovič sa pustil do novinárov! Spomenul Kisku, Beblavého a Progresívne Slovensko

 
 

UŽ STE TO POČULI?

Za posledné dni a týždne sa hitom mnohých našich pisálkov stal nejaký blázen. Vraj za roky v politike neurobil absolútne nič. Neprišiel s nejakou myšlienkou. Nemá žiadny program. Nemá žiadnu víziu, aké by to naše Slovensko malo vlastne byť. Neurobil nič pozitívneho a len vniesol do politiky nedôstojný bordel … a že veľmi držia palce Kiskovi, aby ho vo voľbách konečne dorazil … a aby nám tu už v parlamente konečne nezavadzal aj s tým jeho trápnučkým hnutím.

Prečo to robia? Lebo im nepasujeme do krámu. Vedia totiž, že nikdy neboli tak blízko svojmu vysnívanému ultraliberálnemu Slovensku ako v nasledujúcich voľbách. A vedia, že ak nás nedokážu do volieb dostať na kolená, a my sa napriek ich vôli a urputnej snahe ublížiť, do parlamentu dostaneme, tak ich sníček sa im rozplynie.

Preto vypisujú bezbožné lži a spoliehajú sa, že ľudia sú hlúpi … že majú krátku pamäť … a tí istí ľudia mi potom píšu, že tie nenávistné reči pisálkov už ani nedokážu čítať.

Preto tu vyše roka všemožne huckajú Veroniku, len aby z nej zase dostali niečo, čo s prevelikou radosťou odprezentujú ako útok na mňa či naše hnutie. Preto, keď urobíme čokoľvek dobré a silné, v médiách nám dajú o tom tak dva a pol riadka – ale ak sa PSko, Mirko či Kiska čo i len uprdnú, už vypisujú siahodlhé oslavné ódy.

Náš neúnavný zápas za očistu Slovenska od korupcie, je pre nich nič. Odvážny vytrvalý boj holými rukami zoči-voči absolútnemu zlu, je pre nich nič. 8-my rok najaktívnejší poslanecký klub, je pre nich nič. Program s 500 konkrétnymi riešeniami, je pre nich nič…

Dnes majú svojich spasiteľov, s ich správnymi “hodnotami” … a vôbec im nevadí, že vtedy, keď my sme riskovali v boji za ľudí a Slovensko možno aj životy, spasitelia si v klídku užívali pohodlný život v bezpečnom ústraní.

Je to choré, prepáčte. Správate sa nie ako poctiví hľadači pravdy, ale ako pravdy majitelia. Nie je vám to trápne? Profesionálna česť vám nehovorí nič? Či v pohode? Hlavne, že vám to dobre robí? To je vaše poslanie? Úbohé.

Samozrejme, že “pisálkami” myslím tých akoženovinárov, ktorí si o sebe len myslia, že novinármi sú. Príklad? Peter Tkačenko zo SMEčka – mimoriadne neobjektívny “komentátor”, ktorý s pocitom bohorovnosti šíri akýkoľvek blud … lebo on môže. Obávam sa, že falošná kolegialita voči takýmto akoženovinárom len úplne zbytočne znevažuje prácu naozajstných profíkov vo svojom fachu,

Matovičov status
Matovičov status

zdroj: https://www.facebook.com/igor.matovic.7?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBOlhSY0L4JLNxQA7ZoPIvOG-SwRUdpjzXlmPBTTPUadLAbkNmloxBXVoK2Vmy6uUe8kdQDbKP50kno&hc_ref=ARQoWhnjrxBwA6GtX3CmXfwZ-RLf0C8nWuEbmhLKe6nHHFFANtV56v-3vRZAr0anqhg&fref=nf

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *