pondelok, 29 novembra, 2021

Matovič urazil voličov ĽSNS v priamom prenose! Kotleba sa nemaznal a takto to natrel Matovičovi

Posledné články

Matovič urazil voličov ĽSNS v priamom prenose! Kotleba sa nemaznal a takto to natrel Matovičovi

Boj na ostrie noža. Aj takto sa dal nazvať súboj medzi Kotlebom a Matovičom, ktorí si to rozdali v relácii o 5 minút 12. Matovič sa vyjadril aj ku Kiskovi, Trubanovi či Hlinoví a naopak priznal, že boj proti extrémizmu si vie predstaviť skutočne inak ako jednotliví pravicoví lídri, ktorí sa objavili na protestoch proti Kotlebovi.

Matovič urazil voličov ĽSNS v priamom prenose! Kotleba sa nemaznal a takto to natrel Matovičovi

Matovič v relácii veľa krát zopakoval, že hlas pre LSNS je hlasom prázdnym, pretože s Kotlebovcami do opozície nechce ísť nikto. Následne urazil aj jednotlivých voličov, ktorých nazval opicami a ľuďmi s IQ 40.

Následne Matovič hovoril, aj o tom, že medzi Kotlebovimi voličmi sú, aj normálni ľudia, ktorých trápia rovnaké problémy ako pravicových voličov strany Oľano. Síce Matovič chcel vytvoriť akýsi dojem slušnosti a sebareflexie tak v relácii jednoducho poukázal, že dokáže uraziť aj obyčajných ľudí, ktorí majú úplne odlišné názory. Rozprávať o ľuďoch, ako o opiciach a o IQ 40 je jednoducho otrasné.

Podľa Matoviča voliči Kotlebu vo svojej podstate žiadajú od štátu rovnakú zmenu, akú chce dosiahnuť po voľbách on sám, a preto by sa na mítingoch Kotlebovej strany rád zúčastnil. Kotleba odpovedal: „Nech sa páči, môže prísť aj Truban, Kiska…“
Opäť sa nám len vytvára dvojaký meter. Ak by niečo také povedal Marián Kotleba, tak by bol líder LSNS terčom útoku mainstreamu.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=5PsbCAjOYGY, https://zemavek.sk/matovic-nazval-volicov-kotlebu-opicami-zaroven-navrhol-spolocny-miting/
Zdroj foto: https://magazin1.sk/matovic-prirovnal-volicov-lsns-k-opiciam-kotleba-ja-o-vasich-volicoch-nehovorim-nic-zle/,

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články