pondelok, 6 decembra, 2021

Matovič vyháňa deti a tehotné ženy zo Slovenska! Europoslanec odosiela drsný odkaz pre premiéra Matoviča!

Posledné články

Matovič vyháňa deti a tehotné ženy zo Slovenska! Europoslanec odosiela drsný odkaz pre premiéra Matoviča!

Europoslanec Milan Uhrík odoslal tvrdý odkaz súčasnému premiérovi Matovičovi. Uhrik priznal, že stojí za Slovákmi žijúcimi v pohraničí. Podľa Europoslanca musí odháňanie Slovenských občanov okamžite skončiť.

STOJÍM ZA SLOVÁKMI ŽIJÚCIMI V POHRANIČÍ. ODHÁŇANIE SLOVENSKÝCH OBČANOV PREČ OD NAŠICH VLASTNÝCH HRANÍC MUSÍ OKAMŽITE SKONČIŤ!

Neúnavný dříč i útočný populista. Kdo je muž, který porazil Fica ...

Foto: Vladimír Šimíček, Denník N

Odháňanie slovenských občanov – tehotných žien, detí a dôchodcov preč od slovenských hraníc je nonsens, ktorý musí okamžite skončiť! Vyzerá to tak, akoby ich Matovičova vláda chcela definitívne vyhnať preč zo Slovenska. Takto si predstavuje Boris Kollár svoj sociálny štát? Dúfam, že nie.

Táto bezprecedentná situácia musí byť vyriešená, a to HNEĎ! Takto sa štát k svojim vlastným občanom v núdzi správať predsa nemôže a radšej by vláda našim občanom mala podať pomocnú ruku. Držme spolu, Slováci. Máme len jeden druhého!

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články