nedeľa, 28 novembra, 2021

Matoviča čakalo PREKVAPENIE! „Buďte chlap, vylezte spod Pavlínkinej sukne a vysvetlite tých 10 miliónov!“

Posledné články

Nečakaná RANA pre Matoviča! „Buďte chlap, vylezte spod Pavlínkinej sukne a vysvetlite tých 10 miliónov!“

SMER-SD podáva trestné oznámenie v kauze Arca Capital. Už stačilo – s Igorom Matovičom sa nemožno maznať.

1. Ide o 10 miliónov eur, ktoré údajne vložila do pyramídovej hry manželka premiéra Matoviča. Ak sa to preukáže, bude to škandál storočia.

2. Existuje vážne podozrenie, že pani Matovičová bola vyplatená skôr než ostatní veritelia, ktorí kvôli kríze prídu o svoje peniaze, kým Matovičovci na tom ťažko zarobia. Žeby bola Pavlínka uprednostnená, lebo pán manžel je premiér?

Foto: TASR

3. Krútim hlavou nad tým, ako na toto podozrenie reaguje Igor Matovič. Robí z ľudí na Slovensku bláznov – vraj mu máme veriť, že on absolútne netuší, čo robí s jeho peniazmi vlastná manželka.

4. Poznáte to, aj vy doma necháte manželke desať miliónov eur, že haha, hihi, nech si ženuška milióny hodí šup-sem, šup-tam a vy ďalej lúštite krížovky, kukáte futbal či vešiate na siete fotky hrncov a ponožiek. A neriešite, neviete, amen-tma. Presne takto to vraj funguje u Matovičovcov. On si z ľudí fakt robí dobrý deň.

5. Ja len, že tento istý Matovič ako opozičný poslanec núkal Radoslavovi Procházkovi mastné peniaze do kampane – tie peniaze, ktoré má na starosti jeho manželka a o ktorých on údajne nič nevie.

6. Čírou náhodičkou to bol on, kto dohadoval rodinný biznis. O ktorom nič netuší. Všetko je Pavlínkine a ona si ho vydržiava ako zvädlého chudobného zajačika.

7. Hej, hej, oficiálne je predseda vlády biedny ako kostolná myš a ani si len nevšimol, že býva v luxusnej vile, vlastní pol Trnavy a na účtoch má ženuška milióny… What a surprise!

8. Ja len, že aj malé sopľavé decko by sa vyhováralo dôvtipnejšie. Pamätáte? Ten istý Matovič vykrikoval po všetkých naokolo, nech ukážu svoje majetky a nech ako politici nesú hmotnú zodpovednosť.

9. A prvé, čo spraví, keď sa môže riadiť vlastnými odporúčaniami, sa skryje za sukňu svojej manželky. To všetko Pavlínka, ja nič, ja muzikant.

10. Je to zbabelé, nečestné, pokrytecké! Už po Slovensku kolujú vtipy o našich slávnych milionároch na čele vlády.

11. Jediný chlap, ktorý dokáže žene vystískať aj mužský pohlavný orgán, je Boris Kollár.

12. A jediný chlap, ktorý má namiesto manželky bieleho koňa, je Igor Matovič… Dvaja najvyšší ústavní činitelia. Na smiech všetkým.

13. Pán premiér, prepáčte, ale ono to fakt vyzerá tak, že vaša manželka je len váš „biely kôň“, na ktorého ste prepísali majetok, aby ste ďalej mohli podnikať a zarábať peniaze.

14. Prvýkrát v dejinách vesmíru došlo k manželskému zväzku obyčajného človeka, ktorý vo svojej obyčajnosti nazhromaždil miliónový majetok a bieleho koňa, ktorý obyčajné milióny investuje do pyramídových hier. Ako to spieval Elán? Láska, bože, láska, kde ťa kone berú?

15. Igor Matovič má zjavne biele kone v obľube. Najskôr Vandák, potom Pavlínka – už tomu chýba len to, aby na svoje podvody zneužil aj vlastnú matku.

16. Ehm, vlastne – nechýba. On svoju matku fakt zneužil – na daňové podvody, keď údajne najazdili denne 600 kilometrov vo Fábii. Čo je toto za človeka? Za sukňou mamičky, za sukňou manželky.. Má vôbec nejakú česť?

17. Pán Matovič, pri všetkej úcte – vaša Pavlínka je vlastne taká schránková firma. Uložili ste si do nej svoje milióny a ďalej kšeftujete ako posledný vekslák.

18. A keď sa vám na to príde, tak ďalej zatĺkate – aj keď sám ste pred voľbami najviac vykrikovali po schránkových firmách na Cypre, že ako bude odrazu Slovensko transparentné a spravodlivé. Nie je vám to trápne? Je neuveriteľné, že sa dokážete takto detinsky vyhovárať.

19. Môžete sa vysmievať ľuďom, ale nie polícii. Trestné oznámenie je podané a vy budete musieť vysvetľovať svoje zlodejiny.

20. Buďte chlap, vylezte spod Pavlínkinej sukne a vysvetlite tých 10 miliónov! Vy „obyčajný človek“!“ Vyjadril sa poslanec Blaha

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články